Суспільство

Прострочені аптечки та «самовідкривальні» двері: житомирські патрульні перевіряють маршрутки та вже виявили ряд порушень

25 жовтня 2019, 20:27

Патрульні поліцейські спільно з працівниками Укртрансбезпеки на території Житомирської області здійснюють перевірку дотримання правил перевезення пасажирів маршрутними транспортними засобами. Інспектори перевіряють технічний стан транспортних засобів, дозвільні документи та обладнання.

Про це 25 жовтня у Facebook повідомила пресслужба патрульної поліції Житомирської області.

«Відсутні поліси обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та протоколи про проходження обов'язкового технічного контролю, прострочені вогнегасники та аптечки, тріщини лобового скла, пошкоджені протектори шин, двері самовільно відчиняються, відсутні аварійні виходи — і це ще не вичерпний перелік виявлених порушень», – йдеться у повідомленні.

У ході перевірки на порушників були складені адміністративні матеріали за ч.2 ст.121 КУпАП.

У патрульній поліції нагадують, що з 1 жовтня на території України розпочався практичний етап комплексу організаційно-профілактичних заходів «Безпека дорожнього руху – це життя», в рамках якого патрульні у складі мобільних груп продовжують перевірки транспортних засобів, що використовуються для перевезень пасажирів.

Як повідомляв Житомир.info, упродовж жовтня 2018 року Укртрансбезпека перевірила в Житомирській області понад 1200 автобусів та склала більше 200 актів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: маршрутка пасажир патрульний Укртрансбезпека протокол  
Матеріали по темі