Події

Поліція і міграційна служба «прочісують» ринки Житомира та області – шукають мігрантів-нелегалів

27 жовтня 2019, 09:50

У Житомирській області тривають спільні ринкові рейди поліції та міграційної служби. Ці заходи відбуваються у рамках операції «Мігрант» і спрямовані на виявлення осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні.

Про це 26 жовтня повідомив відділ комунікації поліції Житомирської області.

24 та 25 жовтня поліцейські і працівники міграційної служби провели рейди-перевірки на кількох ринках міст Житомира та Новограда-Волинського. У результаті виявили низку порушників серед продавців.

Перевірці під час спільних рейдів піддавались продавці, як правило, представники південних країн Євразії, які здійснюють торгівлю на ринках у населених пунктах області.

Встановлюючи їх особи та підстави перебування в Україні, поліцейські спільно з працівники Державної міграційної служби зафіксували порушення, адміністративні матеріали про які були відповідним чином оформлені.

«Зокрема, порушення задокументовані у м. Новограді-Волинському 25 жовтня. До спільного з міграційною службою відпрацювання залучались представники Управління превентивної діяльності та місцевого відділу поліції, а також бійці роти поліції особливого призначення ГУНП. Серед задокументованих порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні (ст.203 КУпАП) та невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства (ст.205 КУпАП)», - повідомив начальник Управління превентивної діяльності ГУНП Житомирщини Михайло Сорока.

У кожному із зафіксованих випадків рішення прийматиметься окремо. До речі, за результатами рейду у Новограді-Волинському поліцейські скерували до міграційної служби подання про примусове повернення до країн походження стосовно двох іноземців-порушників.

У Нацполіції нагадують, що нині на території Житомирщини триває практичний етап оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант». З метою протидії правопорушенням, учиненим іноземцями і відносно них поліція активізувала перевірку осіб мігрантів. Відпрацювання ринків та торгівельних майданчиків – це лише один із заходів поліції.

Як повідомляв Житомир.info, упродовж березня 2019 року у Житомирській області зафіксовали понад 80 адмінправопорушень, учинених іноземними громадянами. За їх результатами відносно 15 іноземців за клопотанням поліції було прийнято рішення про примусове повернення до країн громадянства, ще 3 особам заборонено подальший в’їзд в Україну, а одній – скорочено строк перебування у нашій державі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міграція мігрант ДМС поліція ринок  
Матеріали по темі