Події

​У Житомирській області вже задокументували 18 випадків булінгу та 150 фактів доведення дітей до сп’яніння

1 листопада 2019, 17:13

За 10 місяців 2019 року в Житомирській області поліція задокументувала майже 2 тисячі випадків неналежного виховання дітей.

Про це 1 листопада повідомив сайт ГУНП.

«Серед правопорушень, учинених дорослими відносно неповнолітніх – близько 150 фактів доведення дітей до стану сп’яніння. За всіма викритими випадками відносно дорослих осіб складені адміністративні протоколи», - інформує відділ комунікації з посиланням на ювенальну превенцію Житомирської області.

За повідомленням, правоохоронці задокументували понад 1980 правопорушень, пов’язаних з неналежним виконанням батьками обов’язків по вихованню дітей (260 – по Житомиру). Це виражалось у недогляді, незабезпеченні неповнолітніх нормальними для життя і розвитку умовами, що призвело врешті або до погіршення стану їх здоров’я, або до втеч з домівки.

Майже 140 адмінпротоколів стосуються доведення неповнолітніх до стану сп’яніння, - повідомила керівник підрозділу ювенальної превенції Наталія Гончарук. Вона уточнила Житомир.info, що в Житомиру задокументовано 29 таких фактів.

За фактами продажу неповнолітнім особам цигарок і спиртного по області склали 56 адмінпротоколів, по Житомиру 4. Оформлені матеріали за 13 випадками перебування дітей у розважальних чи інших закладах із порушенням встановлених правил (наприклад, уночі), з них один – по Житомиру.

Також у школах області зафіксовані 18 фактів систематичного цькування дітей у навчальних закладах (булінгу). Усі вони відображені у відповідних адміністративних протоколах, - зазначає ювенальна превенція.

Нагадаємо, у вересні 2019 в Бердичеві дівчата побили ровесницю, яку давно «булили», та її матір, яка прибігла на допомогу.

Як повідомляв Житомир.info, з 19 січня 2019 року в Україні вступив у дію закон про протидію булінгу, який передбачає покарання у вигляді штрафу або громадських робіт за моральне та фізичне насильство. За інформацією ювенальної поліції Житомирської області, за І квартал поточного року було складено 7 протоколів про булінг: два на дітей і 5 – на їхніх батьків.

У травні 2019 року поліція повідомляла про три випадки отруєння алкоголем дітей: двох житомирянок-дев’ятикласниць та 8-річного хлопчика з Баранівського району. У серпні 2019 року 15-річна жителька Чижівки Новоград-Волинського району вигадала історію про своє викрадення, аби батьки не сварили її за п’яні посиденьки, а до Пулинської районної лікарні було доставлено двох дітей, 2010 та 2011 років народження, з попереднім діагнозом «отруєння алкоголем». 13 серпня відділ комунікації поліції Житомирської області повідомив подробиці історії про двох братиків, які напилися до безтями.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: діти дитина булінг сп'яніння алкоголь  
Матеріали по темі