Політика

​«Ура, товарищи»: житомирські комуністи відзначали річницю «Великого жовтня», ностальгуючи за соціалізмом

7 листопада 2019, 13:38

У Житомирі більш ніж 70 прихильників забороненої комуністичної ідеології 7 листопада зібралися на мітинг з нагоди відзначення 102-ї річниці Жовтневого перевороту. Вони критикували владу та згадували «краще» життя у Радянському союзі.

«Зі 102-ю річницею Жовтневою соціалістичної революції! Ура, товариші! Ура! Що дав «Великий жовтень» народу? Вперше в історії людства було запроваджено 8-ми годинний робочий день, безкоштовне медичне обслуговування та безкоштовна освіта. Що маємо зараз, - про це говоритимемо на мітингу. Це масове безробіття, масова міграція молодих людей, для того, щоб заробити на життя. Де це бачено, що десятки, сотні людей у Житомирі лазять в сміттєвих баках, що стали бомжами? Раніше такого не було», - говорить учасник мітингу Микола Заєць.


Як зазначили присутні: вийшли сьогодні на мітинг, аби захистити власні соціальні права та протестувати проти підняття тарифів на комунальні послуги.

«Сьогодні велике свято для нас! Я прийшла на цей мітинг, щоб відстоювати свої інтереси. Соціалізм - це єдиний правильний напрямок країни, коли ми всі рівні, всі закони виконуються для всіх однаково, ціни мінімальні, заробітна плата виплачується своєчасно, працюють регулярно підприємства, фабрики, заводи і все на користь народу», - зазначає учасниця мітингу Світлана.

Організували мітинг кілька організацій, серед яких - «Житомирська обласна організація Комуністичної партії України», яка наразі налічує понад 4 тисячі членів.

«Ми зібралися, вирішили та й подали заявку. Все офіційно в рамках закону. Є організація «Платники податків», у нас зареєстрована організація «Ліва позиція», є організація «Комуністична партія України», обласна партійна організація, яка діє, хоча у всіх ЗМІ говорять, що її немає. Вона діє і щоквартально подає звіти в НАБУ, Національне агентство з питань запобігання корупції. Сьогодні більше 4 тисяч комуністів в обласній організації, які борються, працюють і відстоюють інтереси соціального захисту населення», - каже співорганізатор мітингу Микола Мартиненко.

Звукове обладнання, за словами організаторів мітингу, надали безкоштовно, а гроші витрачали тільки на бензин.

«Все це не за які кошти, а на добровільних началах і жодної копійки ми не витратили. Єдине, на що ми витратили гроші - купили 5 літрів бензину», - запевняє Микола Мартиненко.

Нагадаємо, на майдані Корольова у Житомирі 7 листопада прихильники КПУ традиційно зібралися з червоними прапорами в річницю "соціалістичної революції".

Як повідомляв Житомир.info, у 2017 році 7 листопада прихильники комуністичної ідеї на майдані Корольова закликали «покласти край хунті Порошенка» та згадували Шевченка. У 2018 році 7 листопада понад сотня пенсіонерів із червоними прапорами зібралися на майдані Корольова, щоб попротестувати проти «тарифного геноциду».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: мітинг комунізм соціалізм революція  
Матеріали по темі