Місто

​У Житомирі представили перший в України додаток по догляду за домашніми улюбленцями

8 листопада 2019, 20:18

У Житомирі 8 листопада презентували безкоштовний мобільний додаток по догляду за домашніми улюбленцями під назвою «Річчі». Він допомагатиме зберігати важливі записи про життя та здоров’я тварини, підкаже, що робити в екстрених ситуаціях. За словами розробників, подібного додатку в Україні поки що немає, хоча 50% українців мають домашніх улюбленців.

Сумною історією, що стала поштовхом для створення додатку, поділилася його авторка Любов Трибун.

«Те, що ми сьогодні презентуємо, зроблено у Житомирі. Ідея виникла нещодавно, адже в кінці серпня склалася наступна ситуація. Я люблю собак і у мене був йорк на ім'я Річчі. Він весь час був у центрі уваги, його любили усі. І склалося так, що через те, що вчасно я не зробила вакцинацію, а її потрібно робити, я просто не знала, до яких це наслідків може призвести, він помер. Це, звичайно, було для мене потрясінням і тоді виникло запитання та завдання, що потрібно зробити, щоб дана історія не трапилася ні з ким, ніколи», - авторка ідеї створення додатку «Річчі» Любов Трибун.

Над розробкою додатку безкоштовно спрацювала команда айтішників та волонтери. Спочатку «Річчі» зможуть користуватися власники собак, далі розробники додадуть й інших тварин.


«Ідея дуже проста. Це такий мобільний календар для відповідального власника собаки, у майбутньому також і кота, кролика і так далі.. Почнемо ми з собак, який буде нагадувати, інформувати. Унікальність нашого додатку в тому, що завдяки досвіду наших спеціалістів, ми реалізуємо алгоритм, який буде підказувати на основі його ваги, зросту, та віку, яке щеплення потрібно буде зробити», - каже один із розробників додатку Руслан Новіков.

Крім цього, користувачі додатку зможуть швидко зв’язатися та проконсультуватися зі спеціалістами.

«Наступним етапом буде забезпечення комунікації нас, як власників тварин, із професійними спеціалістами, щоб можна було вчасно записатися на консультацію, отримати інформацію. Також спеціаліст, який отримує заявку від вас, відразу бачив історію життя, хвороби. Допомога буде у пункті «професійні сервіси». Наприклад, якщо у вас сталася якась екстрена ситуація, вам підкажуть, куди бігти, де найближчий спеціаліст та що потрібно робити в тих чи інших ситуаціях», - додає авторка ідеї створення додатку «Річчі» Любов Трибун.

Додаток адаптований під будь-який смартфон: працює як на базі ІОS, так і на базі Android. Завантажити його можна буде з 27 листопада на сайті: ri4i.com.

Як повідомляв Житомир.info, 15 вересня 2019 року житомиряни разом з чотирилапими друзями долучилися до всеукраїнської акції – «Маршу за права тварин».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тварина собака додаток Річчі  
Матеріали по темі