Місто

​Виконком збирається надати спеціальне погодження на будівництво адмінбудівлі церкви на Селецькій у Житомирі

9 листопада 2019, 12:30

Виконавчий комітет Житомирської міської ради планує надати спеціальне зональне погодження на будівництво адміністративної будівлі церкви християн-баптистів на вулиці Селецькій у Житомирі, що знаходиться поряд зі Смолянським військовим кладовищем.

Відповідний проєкт рішення виконкому 8 листопада був опублікований на сайті Житомирської міської ради.

«Надати спеціальне зональне погодження на будівництво адміністративної будівлі церкви на земельній ділянці за адресою: м. Житомир, вул. Селецька, 11 Релігійній організації «Релігійна громада Церкви євангельських християн баптистів «Джерело Життя», - йдеться в документі.Окрім того, даним проєктом рішення виконкому передбачається надання дозволу департаменту містобудування та земельних відносин на видачу містобудівних умов і обмежень для забудови земельної ділянки (кадастровий номер 1810136600:05:039:0002) Релігійній організації «Релігійна громада Церкви євангельських християн баптистів «Джерело Життя» по об'єкту: «Нове будівництво адміністративної будівлі Церкви на земельній ділянці за адресою: м. Житомир, вул. Селецька, 11», з врахуванням існуючих обмежень у використанні земельної ділянки, за умови звернення забудовника до Центру надання адміністративних послуг міської ради.


Скрін з кадастрової карти

Нагадаємо, у липні 2018 громада церкви «Джерело Життя» запрошувала житомирян на громадські слухання щодо будівництва адмінприміщення церкви на вулиці Селецькій, 11.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2016 році Василь Дехтяренко подав петицію щодо будівництва храму Архистратига Михаїла «Пам´яті загиблих за свободу України» біля військового кладовища (вул. Селецька,11) та виділити на будівництво кошти з міського бюджету. Питання збиралися розглянути на сесії міської ради на початку 2017 року, але згодом проєкт рішення «Про розгляд електронної петиції щодо будівництва храму Архистратига Михаїла по вул. Селецькій, 11 та надання в постійне користування земельної ділянки за адресою: м. Житомир, вул. Селецька, 11 релігійній громаді (Парафії) Ісуса Христа-Спасителя Житомирської Єпархії Української православної церкви Київського патріархату» зняли з розгляду.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: церква Джерело Життя Смолянка Селецька  
Матеріали по темі