Події

​У Бердичеві після другої «самоволки» військового-контрактника посадили на 3,5 роки

11 листопада 2019, 16:13

Бердичівський міськрайонний суд виніс вирок військовослужбовцю-контрактнику, який двічі самовільно залишав військову частину.

Про це повідомила пресслужба Бердичівського міськрайонного суду.

«Бердичівським міськрайонним судом Житомирської області визнаний винуватим громадянин К. у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини або місця служби)», - йдеться у повідомленні суду.

Встановлено, що військовослужбовець за контрактом, в порушення статуту внутрішньої служби Збройних Сил України та статей 1-4 Дисциплінарного статуту ЗСУ, діючи з метою тимчасово ухилитися від проходження військової служби, без дозволу відповідних командирів та поважних причин, 11 червня 2018 року не з'явився вчасно на службу до військової частини в м. Бердичів і до 11 липня 2018 року проводив час на власний розсуд, не пов'язуючи його з проходженням військової служби та виконанням службових обов'язків.

Крім того, контрактник 14 січня 2019 року самовільно залишив військову частину і повернувся лише вранці 19 січня, де приступив до виконання службових обов'язків. Також він 17 квітня 2019 року вдруге самовільно залишив військову частину і лише 19 липня був доставлений працівниками Чернігівського зонального відділу військової служби правопорядку до військової прокуратури Житомирського гарнізону.

«В судовому засіданні обвинувачений К. свою винуватість у вчиненні інкримінованих йому злочинів визнав повністю. Оцінивши наведені докази в їхній сукупності, суд вважає винуватість обвинуваченого К., доведеною повністю», - йдеться у повідомленні.

Тож суд визнав винним військовослужбовця і призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2019 Богунський райсуд Житомира виніс вирок офіцеру, який двічі самовільно залишав військову частину. Капітану-прогульнику присудили 3 роки і 1 місяць позбавлення волі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дезертир самоволка військовий суд вирок  
Матеріали по темі