Влада

На посаду директора нового департаменту Житомирської ОДА є 17 претендентів

14 листопада 2019, 12:46

17 осіб подали документи на участь у конкурсі на керівну посаду в новоствореному структурному підрозділі Житомирської облдержадміністрації – директора департаменту культури, молоді та спорту.

Про це 14 листопада повідомила пресслужба Житомирської ОДА.

«Досить великий конкурс буде на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації. Впевнений, що серед 17 кандидатів конкурсна комісія зможе обрати кращих. Після співбесіди будемо знати переможця конкурсу. Чекаю на цю посаду справжнього професіонала, ефективного менеджера», – цитує пресслужба голову ОДА Віталія Бунечка.

У службі управління персоналом апарату Житомирської ОДА повідомили, що учасникам конкурсу будуть 17 кандидатів: Антонюк О., Балюрко В., Гінгізов О., Грибук В., Дідківська О., Дротенко О., Калінін В., Кучеренко Н., Лебідь В., Мазуркевич С., Малиновський О., Оржехівська О., Рябенко Н., Тепенчак Т., Українець Л., Череднік І., Севрук Ю.

Конкурсанти 21 листопада здаватимуть тестування, розв’язуватимуть ситуаційні завдання, проходитимуть співбесіди із конкурсною комісією. Далі кращі пройдуть у наступний етап конкурсу – співбесіда з головою ОДА.

«Крім того, до участі у конкурсній комісії запрошені незалежні експерти: заступник Міністра культури, молоді та спорту України Ірина Подоляк, народні депутати України Ігор Герасименко та Дмитро Костюк, художній керівник Житомирського обласного центру хореографічного мистецтва, Народний артист України Михайло Гузун, директор ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки та реабілітації Університету державної фіскальної служби України Ігор Малинський», – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Ніна Рябенко, одна з претенденток на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту ОДА, з 14 листопада 2016 року до 29 травня 2019 року працювала на посаді начальника управління культури Житомирської міської ради. Інтерв’ю з ексначальницею житомирського управління культури про вчасне звільнення та плани на майбутнє,опубліковане 6 червня 2019 року, читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, 26 вересня 2019 року голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко підписав розпорядження про упорядкування структури облдержадміністрації, ліквідувавши кілька управлінь та створивши новий департамент. Зокрема, Віталій Бунечко розпорядився утворити департамент культури, молоді та спорту, до якого приєднав управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту, припинивши останнє. Відповідно до розпорядження, обов'язки керівника новоутвореного департаменту були покладені на Тетяну Парфентієву. Але, як стало відомо редакції Житомир.info, з 25 жовтня т.в.о. директора департаменту є Світлана Ярмолицька.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакансія конкурс департамент культури молоді та спорту кандидат  
Матеріали по темі