Події

​У Житомирській області матір учня 7 класу заплатить штраф за те, що син бив вчителя та однокласницю і їздив велосипедом по школі

2 грудня 2019, 12:30

Ружинський районний суд Житомирської області 26 листопада виніс постанову про покарання матері учня 7-го класу Зарічанської ЗОШ за неналежне виконання батьківських обов’язків. Хлопець їздив велосипедом по шкільному коридорі, бив у живіт вчителя фізкультури та вчиняв психологічне та фізичне насилля учениці 7-го класу. Матір заплатить 850 грн штрафу.

Постанова оприлюднена 28 листопада в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Суд встановив, що мати (ОСОБА_1) на неналежному рівні виконувала свої батьківські обов`язки відносно свого малолітнього сина (ОСОБА_2), який 16 вересня 2019 року, перебуваючи в приміщенні Зарічанської ЗОШ їздив на велосипеді по шкільному коридорі, де на підлозі вчителі розмалювали тематичні малюнки, а також позривав на коридорі дитячі вироби. 18 вересня на уроці фізичної культури навмисне наніс декілька ударів ногами в живіт та в ногу вчителю. А також з 2 по 30 вересня систематично вчиняв булінг (цькування) та фізичне насилля відносно малолітньої учениці 7-го класу Зарічанської ЗОШ І-ІІ ступенів (ОСОБА_4).

Скріншот з постанови суду

У рішенні суду зазначено, що мати школяра свою вину визнала повністю, щиро розкаялась, пояснила, що знаходиться у важкому матеріальному становищі, бо отримує низьку заробітну плату.

За такі діяння сина мати повинна заплатити 850 грн штрафу.

«ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 184 КУпАП, ч. 3 ст. 173-4 КУпАП та з врахуванням положень ч.2 ст.36 КУпАП накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень. Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в розмірі 384 грн 20 коп. (триста вісімдесят чотири гривні двадцять копійок) на користь держави», – йдеться в постанові.

Скріншот з постанови суду

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду, через Ружинський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2019 року у Житомирській області вчительку судили за цькування школяра: визнали винною, але не покарали.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд учень булінг школа Ружинський район  
Матеріали по темі