Місто

Ремонтувати дорогу Житомир-Вереси буде фірма з Київської області з найдешевшою пропозицією

3 грудня 2019, 12:19

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради провело відкриті торги на капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Вересівський шлях та дороги Житомир-Вереси до перехрестя з дорогою Київ-Чоп в місті Житомирі. Очікувана вартість робіт –24 млн 886 тис. 392 грн.

Про це йдеться в закупівлі опублікованій на ресурсі ProZorro. Фінансування робіт здійснюється з коштів місцевого бюджету. Роботи мають завершитися до 31 травня 2020 року.

Участь у відкритих торгах, які були оголошені 22 жовтня, взяли три фірми: ПП «Автомагістраль» з остаточною ціновою пропозицією у 17 млн 179 тис. 800 грн, ТОВ «Дорбуд Сервіс» - 17 млн 180 тис. грн, ТОВ «Євробуд-9» - 23 млн 300 тис. грн.


18 листопада управління капітального будівництва Житомирської міської ради опублікувало повідомлення про намір укласти договір з ПП «Автомагістраль».

«Визначити переможцем ПП «Автомагістраль», тендерна пропозиція якого за результатами розгляду та оцінки визначена найбільш економічно вигідною та відповідає вимогам тендерної документації», - йдеться у протоколі тендерних пропозицій на закупівлю робіт.


ПП «Автомагістраль» зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, селі Синяк по вулиці Київська, 68. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад, статутний капітал – 14 млн 200 грн. Кінцевим бенефіціарним власником є Микола Олексійович Скоростецький.

Це вже треті відкриті торги з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Вересівський шлях та дороги Житомир-Вереси. Перші були оголошені 19 серпня й не відбулися, оскільки на участь у тендері надійшла лише одна пропозиція від ПП «Автомагістраль» - 18 млн 596 тис. 874 грн. Тоді очікувана вартість робіт становила 25 млн 163 тис. 673 грн.

Другі відкриті торги з очікуваною вартістю робіт 25 млн 163 тис. 673 грн оголосили 10 вересня, 30 вересня управління капітального будівництва оприлюднило протокол розкритих пропозицій, за яким ПП «Артембуд» запропонувало найвигіднішу ціну – 16 млн грн та вже очікувало на рішення тендерної комісії щодо визначення його переможцем. Однак, торги відмінили через неможливість усунення порушень, що виникли в наслідок виявлених порушень в законодавстві з питань закупівлі: замовник оприлюднив не те технічне завдання.

Нагадаємо, ПП «Автомагістраль» виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська (від бульвару Старого до вулиці Довженка) в місті Житомирі за 23 млн 106 тис. 526 грн. Але ремонтні роботи відклали на 2020 рік.

Як повідомляв Житомир.info, останнім часом управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА останнім часом обирає для ремонту доріг підрядників з найдорожчими пропозиціями, а дешевші з різних причин відхиляє. Детальний аналіз 23 тендерів, укладених управління ОДА з початку 2019 року, читайте тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УКБ дорога ремонт "Автомагістраль" Вереси тендер 
Матеріали по темі