Суспільство

Пошуковці продовжують розкопки: у Житомирській області знайшли рештки солдата та медальйон-ладанку

8 грудня 2019, 12:48

Пошуковці навіть взимку продовжують шукати безвісти зниклих у роки Другої світової війни. Так, 7 грудня у Пулинському районі відкопали рештки ще одного загиблого солдата.

Про це 7 грудня повідомили в соцмережі на сторінці Історико-патріотичного об’єднання «Пошук».

Зима в цьому році доволі тепла, тому ми не втрачаємо момент і вирушаємо на пошуки зниклих безвісти солдатів Другої світової війни. 7 грудня група працювала в Пулинському районі. Вдалося знайти одного солдата РСЧА, котрий загинув у липні 1941-го року. Воїн був на глибині 50 см, ґрунт дуже сильно пошкодив рештки, знищивши все, окрім ніг, рук та черепа... При солдаті було знайдено станок для бриття, комплект лез, протигаз, монети 30-х років, у чоботі була ложка, а в кишені лежав медальйон типу ладанка зразка 1925 року. Практика показує, що записки в таких медальйонах майже не зберігаються, але ми оптимісти і завжди надіємось на краще. Чекаємо висновок експерта та продовжуємо роботу», - йдеться у дописі пошуковців.

Як повідомляв Житомир.info, упродовж вихідних, 5 та 6 жовтня 2019, пошуковці виявили у Новоград-Волинському районі 17 загиблих бійців Другої світової війни, 8 з яких мали смертні медальйони, тож є шанс ідентифікувати їх та знайти рідних.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: пошук солдат загиблий Друга світова війна розкопки  
Матеріали по темі