Події

​Дві сільради в Житомирській області отримали від «Укрзалізниці» пів мільйона гривень за незаконно вирубані дерева

13 грудня 2019, 13:58

«Укрзалізниця» відшкодувала понад півмільйона гривень Мартинівській та Куренській сільським радам Новоград-Волинського району за незаконну вирубку дерев.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Житомирської області

«Органами прокуратури Житомирської області забезпечено виконання рішення суду щодо відшкодування шкоди, завданої регіональною філією «Південно-західної залізниці» ПАТ «Українська залізниця» навколишньому природному середовищу на території двох сільських рад Новоград-Волинського району на загальну суму 615 541 грн. Йдеться про те, що за позовом Новоград-Волинської місцевої прокуратури рішенням господарського суду Житомирської області (залишеним в силі апеляційною інстанцією) регіональну філію «Південно-західної залізниці» зобов’язано відшкодувати шкоду, завдану незаконною порубкою дерев на території Мартинівської та Куренської сільських рад Новоград-Волинського району. Місцевою прокуратурою рішення суду звернуто до примусового виконання та стан його виконання взято на постійний контроль», – йдеться уу повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що печерським райвідділом державної виконавчої служби міста Києва (21.08.2019 та 22.08.2019) відкрито два виконавчі провадження щодо стягнення зПАТ «Українська залізниця» 180179,81 грн шкоди на користь Курненської сільської ради та 435361,19 грн шкоди на користь Мартинівської сільської ради. Наразі, за сприяння органів прокуратури, рішення суду виконано, до бюджетів органів місцевого самоврядування кошти перераховані у повному обсязі.

Як повідомляв Житомир.info, на початку 2019 року суд Житомирської області зобов’язав «Укрзалізницю» відшкодувати двом сільрадам більше 600 тис. грн за вирубані дерева.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дерева прокуратура штраф  
Матеріали по темі