Місто

У Житомирській обласній філармонії пояснили, чому досі продають квитки радянського зразка

17 грудня 2019, 15:48

На концерти до Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера досі продають квитки, що були надруковані ще за часів Радянського Союзу.

17 грудня житомирянин Alexander Revnivtsev опублікував фото квитка на концертний захід, що відбудеться у філармонії сьогодні ж.

Чому в Житомирській філармонії змушені досі продавати квитки радянського зразка, Житомир.info пояснила директорка закладу Тетяна Руденька.

«Дійсно, усі квитки у філармонії досі старого зразка, окрім запрошень. Але то різні речі. Саме з такими квитками завжди працювала філармонія. Ми, нове керівництво, ще не встигли замінити їх, прийшли та перейняли те, що було. Нових квитків ще не вводили. Поки що так, і усі так працювали», – розповіла Тетяна Руденька та зауважила, що подібна ситуація і в деяких інших містах України. Адже заміна квитків потребує фінансування.

На складі старих квитків, надрукованих у 1970-х роках, ще ціла купа – вистачить на десятки років. Однак керівництво філармонії відмовиться від них найближчим часом та замовить нові. Макет квитків нового зразка вже підготували.

«На складі їх ще дуже багато, вистачить на років з 50. Але ми не будемо чекати, поки вони закінчаться, плануємо ввести нові. Заміна квитків – це дуже непроста процедура: все це потрібно утилізувати, а для цього викликаємо спеціальну службу, потім замовимо нові. Плануємо, що це буде вже у 2020 році. До речі, у нас вже навіть є макет квитка нового зразка. Зазначу також, що нині ми більше працюємо через електронну систему, то ж, зрозуміло, від старих квитків відходимо», – зауважила директорка філармонії.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії 18 грудня 2018 року депутати облради призначили Руденьку Тетяну Миколаївну на посаду генерального директора КП «Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера» на 5 років, до 15 грудня 2023 року.

27 березня 2018 року минуло перших 100 днів на посаді нової керівниці, і Житомир.info запитав у неї про перші підсумки роботи, стосунки з колективом, родину та нові проєкти.

Інтерв’ю з Тетяною Руденькою читайте тут

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: філармонія квиток Руденька  
Матеріали по темі