Події

Суд оштрафував житомирянку, син якої у школі штовхнув ровесника

28 грудня 2019, 15:50

Корольовський районний суд м. Житомира застосував до 34-річної місцевої жительки адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 1700 гривень за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків.

Про це 26 грудня повідомив пресцентр Корольовського районного суду м. Житомира.

«Як зазначено в постанові суду, протокол про адміністративне правопорушення на жінку було складено в жовтні цього року за те, що вона неналежно виконувала свої батьківські обов’язки стосовно 12-річного сина, який штовхнув іншого хлопця, від чого той впав, і перебував на лікуванні в лікарні (в дитини відняло ноги)», – йдеться у повідомленні.

У Єдиному реєстрі судових рішень 20 грудня оприлюднили постанову Корольовського райсуду щодо зазначеної справи.

У матеріалах суду вказано, що інцидент трапився у школі №21, яка знаходиться на вулиці Святослава Ріхтера у Житомирі.

«ОСОБА_1 неналежним чином займається вихованням свого малолітнього сина, ОСОБА_2 , 2007 р.н., який 01.10.2019 року близько 12 год 20 хв, перебуваючи в приміщенні ЗОШ № 21, за адресою у м АДРЕСА_2 , спричинив фізичний біль малолітньому ОСОБА_3», – йдеться у постанові.

У матеріалах зазначається, що на судові засідання мати кривдника не з’являлася, хоча була поінформована про них. Тож справу розглядали без її участі.

Під час судового засідання, яке відбулося наприкінці листопада2019 року, мати травмованої дитини розповіла, що вітчим хлопця-забіяки обіцяв допомогти фінансово у лікуванні її сина. Але грошей постраждалі так і не отримали.

«В судове засідання 26.11.2019 року з`явилася ОСОБА_4 та пояснила, що являється матір`ю малолітнього ОСОБА_3, якого 01.10.2019 р в школі штовхнув ОСОБА_2, від чого той впав, з подальшим перебуванням на лікуванні в лікарні (в дитини відняло ноги). Вона приходила до школи, мала розмову з вітчимом ОСОБА_2, який казав про надання частини відшкодування витрат на лікування її сина, однак на даний час нічого не відшкодовано. Крім того, з пояснень вітчима, останній належного впливу на поведінку ОСОБА_5 не має, мама ОСОБА_5, ОСОБА_1, на контакт не йде, вчитель вказала на те, що родина ОСОБА_5 впливу на нього не має, дитина сама по собі», – зазначено у матеріалах суду. Зі слів шкільного вчителя, родина забіяки є неблагополучною.

У постанові також сказано, що, зі слів учителя, хлопець-розбишака разом з учнями паралельного класу через дитячі пустощі почали штовхати один одного, під час цієї штовханини і травмувався один зі школярів. Каретою «швидкої» його відвезли до дитячої лікарні с. Станишівка, дитині встановили діагноз «струс спинного мозку».

Отож, суд постановив визнати матір хлопця винною у вчиненні 01.10.2019 року адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.2 КпАП України (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 1700 (одна тисяча сімсот) гривень.

Як повідомляв Житомир.info, 26 листопада 2019 року Ружинський районний суд Житомирської області виніс постанову про покарання матері учня 7-го класу Зарічанської ЗОШ за неналежне виконання батьківських обов’язків. Хлопець їздив велосипедом по шкільному коридорі, бив у живіт вчителя фізкультури та вчиняв психологічне та фізичне насилля учениці 7-го класу. За це матір оштрафували 850 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд постанова школа №21  
Матеріали по темі