Політика

Депутати Оліївської сільської ради влаштували новорічне чудо для маленьких жителів ОТГ

29 грудня 2019, 13:30

Понад тисяча маленьких жителів Оліївської об'єднаної територіальної громади напередодні нового року відвідали казкову виставу «Фантастична Мері» в Житомирському театрі імені Івана Кочерги. За словами секретаря Оліївської сільської ради, ідея створити новорічне чудо для дітей виникла спонтанно та знайшла підтримку серед депутатів.

«Оліївська сільська рада запросила всіх дітей громади з усіх 9 населених пунктів, це більше тисячі діток, які приїхали сьогодні сюди подивитись новорічну казку, отримати дрібочку чуда, бо всі ми хочемо якогось чуда кожен рік і кожен день. Тому Оліївською сільською радою було прийнято рішення, його підтримали депутати, були виділені кошти, і сьогодні ми всі тут робимо велике чудо, велике свято», – каже секретар Оліївської сільської ради Тетяна Курінна.

Кожен маленький відвідувач мав із собою запрошення на виставу, яке згодом вже після перегляду казки він міг обміняти на солодкий новорічний подарунок. Діти могли побавитись перед виставою, а їх батьки приємно вражені такою турботою про малечу.

«Свято влаштувала наша громада, отримали діти запрошення. Ми дуже раді, що в нас проводяться такі заходи для дітей, для батьків – для духовного розвитку. І що взагалі приділяється максимальна увага молоді. Хотілось би, щоб так було й надалі, щоб про нас та наших дітей не забували», – розповідає житель села Троковичі Геннадій Коханчук.

Представники Оліївської ОТГ переконують: й надалі старатимуться організовувати дитяче дозвілля і дбати про майбутнє покоління.

«Сьогоднішнє свято – це підсумок тієї роботи для дітей, яку ми, як громада, проводимо протягом всього року. Наші дітки сьогодні відвідують театр, філармонію, інші культурні, історичні місця в Україні. І це наша подяка, як громади, як депутатського корпусу, за їх активну участь у житті нашої громади. Хочу зазначити, що депутатський корпус Оліївської сільської ради буде робити все, щоб наші діти були щасливими», – наголошує депутат Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Оліївська ОТГ вистава  
Матеріали по темі