Економіка

За місяць заборгованість по зарплаті у Житомирській області зросла більш ніж удвічі

30 грудня 2019, 16:05

У Житомирській області сума заборгованості із виплати заробітної плати станом на 1 грудня становила 14,5 млн грн, а це у 2,3 раза більше, ніж на початок 2019 року.

Про це 30 грудня повідомило головне управління статистики у Житомирській області.

«На економічно активні підприємства області припало 91,9% загального обсягу заборгованості, або 13,3 млн грн, ще 8,1%, або 1,2 млн грн – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», – йдеться у повідомленні.

Зазначено також, що частка області в сумі заборгованості регіонів України (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,5%.

Зауважимо, що заборгованість по зарплаті у Житомирській області значно зросла упродовж листопада. Так, за інформацією управління статистики, станом на 1 листопада 2019 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у Житомирській області становила 5,8 млн грн. Тобто, заборгованість збільшилась більш ніж у два рази.

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2019 року середня номінальна заробітна плата у Житомирській області становила 8669 грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: зарплата заборгованість статистика  
Матеріали по темі