Місто

​На майданчику біля Замкової гори в Житомирі встановили тренажери і гойдалки, але роботи ще не завершені

14 січня 2020, 16:52

Біля будинку по вулиці Рильського, 5, що на Замковій горі у Житомирі, тривають роботи по облаштуванню спортивного майданчика, який обіцяли відновити до кінця 2019 року.

Станом на 14 січня, підрядник уже встановив тренажери, дитячий лабіринт і частину інших конструкцій. Проте територія майданчика ще не приведена до ладу, відсутнє гумове покриття, освітлення і т.д.

За умовами договору, підрядник – «Фаворит ОТП» мав виконати роботи до 13 грудня, але через затримку фінансування виконання робіт також відтермінували. Загалом вартість об’єкту становить 1 млн 414 тис. грн. Упродовж листопада і грудня на рахунок підрядника надійшло два платежі по даному об’єкту: 8 листопада – 424,4 тис. грн за придбані матеріали і конструкційні вироби, 27 грудня – 379,2 тис. грн оплати за виконані роботи. Таким чином, підрядник отримав 803,6 тис. грн, залишилось ще близько 600 тис. грн.

Нагадаємо, у листопаді 2019 біля Замкової гори у Житомирі почали розчищати місце для спортмайданчика, який мали встановити до середини грудня. Проте начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов розповідав, що терміни виконання робіт, скоріш за все, доведеться продовжити через затримку фінансування з міністерства.

Як повідомляв Житомир.info, фірма родини Розенблат – «Фаворит ОПТ» за 1,5 млн грн встановить тренажери на задвірках Замкової гори в Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: спортмайданчик Фаворит ОПТ Рильського  
Матеріали по темі