Місто

​У Житомирі проведуть громадське обговорення щодо перейменування проїзду Тихого на честь Володимира Шинкарука

16 січня 2020, 16:54

У Житомирі хочуть проїзд Тихий, що знаходиться біля ботанічного саду та міського колегіуму, перейменувати на честь Володимира Шинкарука.

Про це йдеться в інформаційному повідомленні про проведення громадського обговорення у формі електронної консультації, опублікованому 16 січня на сайті Житомирської міської ради.

Проводить обговорення Житомирська міська рада в особі департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради на підставі відповідного звернення ГО «Молодіжна громадська організація «Пісенний Спас»

Упродовж 60 днів житомиряни можуть надати свої пропозиції і зауваження, які приймаються департаментом містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради телефоном: (0412)47-27-94,(0412)47-27-86, на електронну пошту: uma@zt-rada.gov.ua) та на порталі E-DEM в розділі консультації з громадськістю за посиланням https://consult.e-dem.tools/1810100000

Після цього департамент містобудування та земельних відносин має підготувати і оприлюднити звіт про результати проведеного обговорення.

За даними ресурсу YouControl, ГО «Молодіжна громадська організація «Пісенний Спас» зареєстрована у приватному будинку за адресою - проїзд Тихий, 11. Уповноважена особа – Шинкарук Федір Володимирович.

Як повідомляв Житомир.info, професор ЖДУ ім.Івана Франка, автор і виконавець власних пісень Володимир Федорович Шинкарук помер 6 грудня 2014 року.

Починаючи з 2015 року, в день народження митця, 19 серпня, у Житомирі проходить щорічний фестиваль пам’яті Володимира Шинкарука «Пісенний Спас».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Шинкарук проїзд Тихий  
Матеріали по темі