Події

У Бердичеві поліція склала протокол на жінку, яка залишила 4-річну дочку на знайомого та подалася до Києва

21 січня 2020, 17:20

У місті Бердичів Житомирської області до адмінвідповідальності притягнули жінку, яка покинула дитину на знайомого, а сама поїхала в столицю.

Про виявлену дитину, яка лишилася без опіки батьків, 20 січня у Facebook повідомила старший ювенальний інспектор в Бердичівському відділі поліції Олеся Чубоха.

«Працівниками ЮП Бердичівського ВП на вихідних було встановлено малолітню дівчинку, яка залишилася без батьківського піклування. До поліції з дитиною прийшов чоловік, який мав на меті написати заяву, так як, вживаючи спиртні напої, втратив мобільний телефон. Під час спілкування було встановлено, що мати дівчинки поїхала в м. Київ до співмешканця та залишила дитину знайомому», – йдеться у дописі.

У відділі комунікації поліції Житомирської області у коментарі Житомир.info 21 січня повідомили, що дівчинці, яку мама залишила на знайомого, 4 роки.

Жінку притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей), відповідний протокол направили на розгляд суду, дитину соцслужби тимчасово вилучили та направили на реабілітацію та оздоровлення.

Як повідомляв Житомир.info, за два тижні вересня 2019 ювенальна превенція області передала до суду матеріали ще на сотню батьків, які не справляються з обов’язками. А за перших два тижні жовтня 2019 року з неблагополучних сімей у Житомирській області вилучили чотирьох дітей.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ювенальна превенція дитина Бердичів  
Матеріали по темі