Місто

​У Житомирі збираються за грантові кошти утеплити дитсадок на Промавтоматиці та обладнати теплопункт у поліклініці на Польовій

28 січня 2020, 13:30

У Житомирі збираються за грантові кошти GIZ утеплити будівлю центру розвитку дитини №68 на Промавтоматиці, а також провести реконструкцію систем опалення в приміщенні поліклініки та Польовій.

28 січня управління капітального будівництва оголосило про проведення конкурів на виготовлення проєктно-кошторисних документацій по цим двом об’єктам.

«Енергозбереження та енергоефективність один із пріоритетних напрямків розвитку міста Житомира. У зв`язку з цим, управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголошує конкурс на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Енергоефективна реновація (капітальний ремонт) будівлі Житомирського центру розвитку дитини №68, за адресою: м. Житомир, проїзд Академіка Тутковського, 10», - йдеться в оголошенні, опублікованому на сайті Житомирської міськради.

За інформацією управління капітального будівництва, конкурс проводиться в рамках проєкту «Енергоефективність у громадах ІІ», який реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

У завданні на проєктування зазначається, що роботи з енергоефективної реновації об’єкта фінансуються на умовах співфінансування з міського бюджету та грантових коштів GIZ.

За умовами конкурсу, присудження грантів відбуватиметься за умови співфінансування запропонованих заходів муніципалітетами.

«Муніципалітети які отримають гранти гарантують співфінансування проєктів (заходів), які були надані на конкурс у розмірі не менш ніж 30% від загальної вартості проєкту», - йдеться в умовах конкурсу на сайті проєкту «Енергоефективність у громадах II».

Відтак, утеплити планують двоповерхову будівлю з басейном Житомирського центру розвитку дитини №68 за адресою проїзд Академіка Тутковського, 10. При підготовці проєктно-кошторисної документації потрібно буде провести візуальне обстеження будівлі, розрахувати обсяг робіт, передбачити дозволені для закладів освіти матеріали та запропонувати кілька кольорових рішень фасаду.

Заявки на участь у конкурсі та цінові пропозиції приймаються до 3 лютого, а 4 лютого мають оголосити переможця. Готові проєкти очікують отримати уже за кілька тижнів – до 21 лютого.

За таких же умов управління капітального будівництва проводить конкурс на виготовлення ПКД по об’єкту «Реконструкція системи опалення з влаштуванням індивідуального теплового пункту в будівлі поліклініки №2 за адресою площа Польова, 2».

Як повідомляв Житомир.info, житомирським школам і дитсадкам, які 4 роки утеплюють за кошти НЕФКО, станом на листопад 2019 року були готові передати лише роботи по капремонтах теплопунктів, решта робіт очікує на повний розрахунок з підрядниками.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: утеплення GIZ УКБ  
Матеріали по темі