Події

​У Житомирі в «швидкій» помер чоловік: донька звернулася до поліції щодо неправомірних дій працівників лікарні

4 лютого 2020, 14:01

У Житомирі біля лікарні у «швидкій» помер чоловік з Андрушівського району. Дочка звинувачує медиків у ненаданні допомоги її батькові. Чоловіка перевозили у старенькому УАЗіку на підлозі. Авто зламалося, а поки його ремонтував водій, пацієнту стало погано і він помер.

Про це розповіли у сюжеті ТСН 3 лютого.

«Хворих везли на обстеження у санітарній машині. Наче в маршрутці у салоні перебувало восьмеро людей. Пацієнта, який не міг сам ходити, поклали просто на підлогу і 40 кілометрів його підкидало на нерівній дорозі. Таке відео відняла донька померлого. За її словами, батька направили робити томограму мозку. Пухлина не підтвердилась і медсестра, що його супроводжувала, лишилася в обласній лікарні. Пацієнти, родичі та ще одна медсестра сіли в авто, але тільки-но виїхали за місто, як воно зламалося», – йдеться у сюжеті.


Дочка розповідає, що через 40 хвилин у холодній машині батько знепритомнів і вона побігла за допомогою до лікарні, біля якої зламалось авто, але там їй сказали «дзвонити своєму лікареві.

«Інна подзвонила медсестрі, а та зв'язалась з Андрушківською лікарнею. Звідти на підмогу вислали ще одне авто. Утім, за 2,5 години серце чоловіка відмовило і він помер. Його донька обурена і у всьому звинувачує медиків. Медсестра ж виправдовується, що авто лише для транспортування, обладнання для реанімації немає. Швидку ж не викликала, бо мовляв, була зайнята», – повідомляють у сюжеті ТСН.

Головний лікар Житомирської районної лікарні, біля якої помер чоловік, щоб з'ясувати хто винен, провів термінову нараду.

«Неправильний алгоритм дій щодо виклику «швидкої». Вони дзвонять в Андрушівку за «швидкою», а до підстанції «швидкої» тут сто метрів. «103» набирається і тут же «швидка» приїжджає протягом хвилини», - каже Тарас Собко.

Чому ж його підлеглі не прийшли на допомогу, обіцяє з'ясувати. В обласному управлінні охорони здоров'я теж анонсують розслідування справи.

Донька загиблого розповіла Житомир.info, що 3 лютого написала заяву до Житомирського РВП, щодо неправомірних дій працівників Андрушівської ЦРЛ.

Як повідомляв Житомир.info, у листопаді 2018 року в реанімації житомирської лікарні помер піврічний хлопчик, батьки звинувачують медиків.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лікарня швидка лікарі помер чоловік  
Матеріали по темі