Події

За місяць до судів Житомира відвідувачі 122 рази намагались пронести пістолети, ножі та газові балончики

4 лютого 2020, 16:37

У Житомирі за місяць співробітники Служби судової охорони попередили більше 100 спроб пройти до судів із пістолетами, ножами та газовими балончиками.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє пресслужба територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області.

«Так, упродовж січня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області попередили 122 спроби незаконного пронесення заборонених предметів до судових установ, розміщених в обласному центрі. Йдеться про 8 пристроїв для відстрілу гумових куль, 79 колюче-ріжучих предметів, 34 газових балончики та гнучку металеву палицю», – йдеться у повідомленні.


За даними пресслужби, найбільше предметів, заборонених для пронесення до приміщень судів, виявлено у відвідувачів Богунського та Корольовського районних судів міста Житомира, розміщених у Будинку правосуддя на майдані Соборному: 52 ножі різної форми та розмірів і 23 газових балончики. До приміщень Житомирського окружного адміністративного суду, що на Малій Бердичівській, у січні 4 рази намагалися пронести пристрої для відстрілу гумових куль, 15 колюче-ріжучих предметів та 6 балончиків з речовинами сльозогінної та дратівної дії.

«Це предмети, які відвідувачі судових установ добровільно залишають у камерах схову після роз’яснень співробітників Служби судової охорони або які виявляють у громадян при подальшій поверхневій перевірці», - зазначає командир підрозділу охорони територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області Сергій Гапчук.

Як повідомляв Житомир.info, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області 13 грудня взяли під охорону приміщення ще трьох судів у Житомирі, завершивши повну передачу всіх 6 судів під спеціалізовану охорону.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суди охорона газові балончики  
Матеріали по темі