Здоров'я

​Заощаджуйте свій час і гроші та обирайте оптику Сана: якісні лінзи, майстерня окулярів та діагностика зору від найкращих офтальмологів

10 лютого 2020, 13:25

Відтепер житомирянам не потрібно довго шукати окуляри, замовляти лінзи і чекати на консультацію лікаря. Весь спектр цих послуг можна отримати в одному місці – оптика Сана,заощадивши свій час та гроші.

Лікувальний кабінет, консультації для дорослих і дітей від досвідчених офтальмологів, якісні лінзи, та оправи і майстерня, в якій виготовляють окуляри за 10 хвилин – такі послуги пропонує мережа магазинів оптика Сана.

Унікальність мережі в тому, що це не просто магазини, в яких можна придбати окуляри. Оптика Сана – це комплексний підхід до вроджених і набутих проблем із зором і їх профілактика та лінзи, окуляри, оправи вітчизняних та європейських виробників.

Досвідчені лікарі-офтальмологи проведуть діагностику зору дорослим і дітям і нададуть всебічну консультацію, а в майстерні за 10 хвилин виготовлять якісні окуляри будь-якої складності та діоптрій. На вулиці Великій Бердичівській, 39 працює єдиний лікувальний кабінет, в якому спеціалісти проводять відновлення зору, апаратне лікування косини, порушення рефракції та акомодації, втоми очей. Також відвідувачі мають змогу поміряти очний тиск.

В оптиці Сана прийом проводить дитячий офтальмолог Світлана Корбутяк – лікар вищої кваліфікаційної категорії, позаштатний обласний дитячий спеціаліст зі стажем роботи понад 40 роківта Наталія Пічевська – лікар вищої кваліфікаційної категорії. Має стаж роботи понад 25 років.

Також у магазинах представлений широкий асортимент лікувальної лінзи, торичні-контактні лінзи в тому числі і рецептурні. Фахівці допоможуть кожному, не залежно від віку, підібрати контактні лінзи і навчать, як правильно користуватись. В оптиці Сана є оправи та аксесуари на будь який смак.

У Житомирі працює три магазини:

  • Вулиця В. Бердичівська, 39 тел. 096 502 48 21;
  • вул. Михайлівська, 11/2, тел. 093 702 47 96;
  • вул. Перемоги, 53 (2 поверх), тел. 063 635 28 02

У нашій оптиці ви зможете переконатись, що з вашим зором все в порядку, а у випадку порушення, вчасно отримати необхідну корекцію та лікування. Збережіть свій час та гроші і оберіть оптику Сана!

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: оптика окуляри лінзи оправи  
Матеріали по темі