Економіка

​Управління житлово-комунального господарства Коростеня за 3,5 млн грн купує амфібію з очеретокосаркою

17 лютого 2020, 14:30

Для Коростеня придбають самохідну установку класу амфібія Truxor з очеретокосаркою. Тендер проводить управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради. Очікувана вартість закупівлі становить 3,5 млн грн.

Інформація про проведення торгів опублікована в оголошенні від 28 січня 2020 на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, планується придбати багатофункціональну самохідну установку класу амфібія Truxor з додатковим обладнанням, а саме очеретокосаркою та причепом для транспортування.

За інформацією з сайту виробника, амфібія Truxor – забезпечує можливість доступу до важкодоступних місць і є ідеальною технікою для робіт на озерах, каналах, заболочених територіях і в прибережних районах: очищення водойм від мулу, зрізання та збирання очерету, землерийні роботи, видалення розливу мастила.

Очікувана вартість закупівлі становить 3,5 млн грн. В аукціоні, який відбувся 13 лютого, взяли участь два учасники: ТОВ «Констракшн Машинері» з пропозицією 3 млн 495 тис. грн та ТОВ «РЕМТЕХМОРПОРТ» з пропозицією 3 млн 499 тис. грн.Наразі ТОВ «Констракшн Машинері» повідомлено про намір укласти договір.

Як повідомляв Житомир.info, у серпні 2019 голову Коростенської райради затримали на хабарі в 1 тис. доларів за підробку результатів конкурсу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: амфібія техніка аукціон Коростень  
Матеріали по темі