Місто

У Житомирі 19 громадських організацій подали на конкурс проєкти, які хочуть реалізувати за бюджетні кошти

26 лютого 2020, 11:58

У Житомирі 19 громадських організацій презентували проєкти, які хочуть реалізувати за кошти місцевого бюджету. Минулого року у конкурсі брали участь 21 ГО.Засідання другого етапу конкурсної комісії відбулося 25 лютого в Домі української культури.

Про це повідомляють на сайті житомирської міської ради.

«Свої конкурсні пропозиції презентували 19 громадських організацій. Сьогодні вони представили своє бачення на розв’язання важливих пріоритетних завдань, серед яких – сприяння налагодженню та розвитку взаємодії між громадськими організаціями міста Житомира, Житомирської області, України та міжнародних організацій; підтримка мистецьких проєктів та культурологічних заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді; сприяння професійному зростанню творчих колективів, обдарованих дітей, молоді та організація гастрольної діяльності творчих колективів; сприяння розвитку інноваційних та сучасних тенденцій мистецтва і культури Житомира, розвиток туристичного потенціалу в місті Житомирі та інші», – йдеться у повідомленні.

На сайті зазначають, що з представленими пропозиціями виступили ГО«Репортер Про» з проєктами «Про Житомир» та «Патріоти Про»;ГО «Центр Суспільних Комунікацій» з проєктом«Євро Марафон Еко-проєктів (Україна-Португалія, Житомир-Віано Де Кастело)»; ГО «Житомир, зроби голосніше» з проєктом «Стежка ідентичності»;ГО «Все робимо самі» з проєктом«Інклюзивний показ мод поколінь«Ми діти твої - Україна»; ГО «Студентський Польський клуб» з проєктом «Фотовиставка «Час Федецького»; ГО БО «Благодійний фонд «Надія Є» з проєктами «Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ЗІРОЧКО, ЗАСВІТИСЬ!» та «Шляхетні вечори українського бароко»;«Відокремлений підрозділ МО «Пласт» в м. Житомир «Станиця Житомир» з проєктом «Майстер-клас з писанкарства «100+8»;ГО «Я – мама!» з проєктом «Конкурс для дітей та молоді з елементами інклюзії «Культура руху 2020»; ЖОГО «Український дім 21 століття» з проєктом «Щоденник книголюба: читай&твОрИ»; ГО «Обласна молодіжна творча спілка художників та мистецтвознавців» з проєтом «Україна пам’ятає»; ГО «Всеукраїнське товариство Едварда Гріга» з проєктом «Міжнародний культурно-мистецький фестиваль «GRIEG FEST 2020»; ГО «Територія творчих ідей» з проєктом «Творча майстерня»; ГО «Територія здоров’я, краси та успіху»з проєктом «Житомир об’єднує серця!»; ГО «Центр розвитку громади та суспільної комунікації» з проєктом«Чарівне літо»; ГО «Берегиня Полісся» з проєктом «Житомир туристичний для дітей»; ГО «Разом творимо добро» з проєктом «Регіональний літературний конкурс «Житомир TEN».

«Відповідно до Положення про порядок проведення зазначеного конкурсу, учасник може подавати не більше двох конкурсних пропозицій, а загальна сума витрат на реалізацію проєкту (заходу) не може перевищувати 24 мінімальних заробітних плат, що законодавчо встановлена на 1 січня календарного року. Обсяг фінансової підтримки з міського бюджету на реалізацію проєкту до 85 відсотків», – повідомляють на сайті мерії.

Попереду – третій етап конкурсу, під час якого члени комісії проведуть індивідуальне оцінювання конкурсних пропозицій, підіб’ють підсумки результатів оцінки та складуть рейтинг переможців.

Як повідомляв Житомир.info, у 2019 році на конкурс соціально-культурних проєктів подали заявки 21 громадська організація. Конкурсна комісія обрала 10 проєктів, які радила реалізувати за кошти міського бюджету в Житомирі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: конкурс проєкти громадські організації  
Матеріали по темі