Діалоги

​Плюси та мінуси програми «Доступні кредити 5-7-9%» для бізнесу. «Діалоги» на Житомир.info

27 лютого 2020, 13:51

1 лютого стартувала державна програма підтримки мікро- та малого бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». Як пояснювали в Кабміні, за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» держава компенсує підприємцю частину кредитного навантаження і чим більше робочих місць створює бізнес, тим більшу компенсацію % за кредитом він отримує.

Хто може отримати кредити «5-7-9», скільки грошей і на що, яка процедура отримання кредиту, в якій валюті видають гроші і від чого залежить відсоток - 5, 7 або 9, якщо держбюджет не компенсує банку відсотки, то хто має сплачувати ці витрати, який загальний обсяг таких кредитів може видати один банк? Про це говоритимемо в прямому ефірі програми «Діалоги» із гостями студії – директором департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради Миколою Кострицею та заступником директора Житомирської обласної дирекції АБ «УКРГАЗБАНК» Денисом Махаринцем.

Як повідомляв Житомир.info, Житомирська область – в трійці лідерів за кількістю отриманих «Доступних кредитів».Початок ефіру о 14:00 год.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: кредити банки бізнес Костриця  
Матеріали по темі