Місто

​У Житомирі відкриють кримінальну справу проти власників нічного клубу, які не закрили заклад, – Сухомлин

16 березня 2020, 11:09

У Житомирі збираються відкрити кримінальну справу проти власників нічного клубу, які не дотрималися рішення протиепідеміологічні заходи й не закрили свій заклад.

Про це Житомир.info16 березня повідомив мер Житомира Сергій Сухомлин.

«У Житомирі сьогодні буде відкрита перша кримінальна справа проти власників нічного клубу. Мова йде про нічний клуб Miami. Його власники мало того, що не закрили заклад, а ще й викладали у Facebook фото і хизувалися тим, що в них власні методи боротьби з коронавірусом», – сказав Сергій Сухомлин.

За його словами відповідна комісія та поліція зафіксували факт роботи нічного клубу, склали відповідний протокол і справа буде передана для відкриття кримінального провадження.

Бліц-інтерв’ю від 16 березня з мером Житомира про готовність обласного центру до боротьби з поширенням коронавірусу читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, 11 березня 2020 року Уряд своєю постановою заборонив відвідувати заклади освіти та проводити масові заходи, а місцеві органи влади зобов’язав забезпечити «організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів». Цього ж дня на позачерговому засіданні виконкому вирішили призупинити заняття у закладах шкільної, позашкільної дошкільної освіти та ПТУ та ввести ряд інших обмежень. Відповідне рішення міськвиконкому оприлюднили 12 березня. 13 березня у пункті розпорядження Житомирського виконкому щодо заборони цілодобової роботи розважальні заклади замінили на «ресторанні» і ввечері зібрали позачерговий виконком, аби зробити рішення про карантин жорсткішим.


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: нічний клуб карантин кримінальне провадження  
Матеріали по темі