Суспільство

​У Житомирській області пошуківці розкопали братську могилу солдатів: знайшли останки 6 людей та 4 смертні медальйони

18 березня 2020, 10:44

У Пулинському районі Житомирської області 16-17 березня пошуківці розкопали братську могилу солдат РСЧА. У могилі виявили останки 6 солдат та 4 смертні медальйони.

Про це 17 березня повідомили на сторінці Історико-патріотичного об’єднання «Пошук» у соцмережі.

«У Пулинському районі знайдено братську могилу солдат РСЧА. 16-17 березня проводились роботи по вилученню останків солдат. Воїни загинули в запеклих боях липня 1941 року. Всього за два дні було піднято останки 6 солдатів. Нажаль останки 4-х бійців розділити не виявилося можливим із за того, що мілкі кістки перетворилися на порох, а деякі солдати були лише фрагментарно. Проте серед цієї "каші" з останків було виявлено 2 медальйони. Вже після того, як останки цих солдат були вилучені - почали перевіряти стінки ями та натрапили ще на двох солдатів. Вони були прикопані збоку та лежали рівно, що дало змогу відокремити їх один від одного. Саме головне, що при них були смертні медальйони! Всього маємо 6 солдат та 4 медальйони!», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Житомир.info, пошуківці прочитали смертний медальйон знайденого 7 березня у Житомирській області радянського солдата. Пізніше стало відомо, що родичів загиблого знайшли.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: солдати РСЧА братська могила пошуківці  
Матеріали по темі