Економіка

У Житомирській області 10 жителів задекларували доходи більше 1 мільйона

18 березня 2020, 14:08

У Житомирській області доходи в сумі більше 1 мільйона гривень задекларували 10 громадян.

Про це 17 березня у Facebook повідомив сектор комунікацій ГУ ДПС у Житомирській області.

Зазначено, що станом на березень 2020 рік до податкової служби області, громадянами подано 1446 декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 177 декларацій на отримання податкової знижки у відповідності до вимог ст. 166 Податкового кодексу України.

«Сума всіх задекларованих громадянами доходів, отриманих у 2019 році, становить 196,1 млн. грн (виділено редакцією). Із отриманих та задекларованих громадянами доходів, податковими агентами у 2019 році утримано та сплачено до бюджету податок на доходи фізичних осіб в сумі 9,3 млн грн та військового збору в сумі 1,04 млн грн. Громадянами області самостійно задекларовано до сплати податку на доходи фізичних осіб – 4,9 млн грн, та військового збору – 1 ,04 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Доходи в сумі 1 млн грн та більше задекларували у 2020 році 10 громадян. Загальна сума задекларованого доходу складає 47,4 млн грн, з яких до сплати самостійно визначено 0,8 млн грн ПДФО та 0,2 млн грн військового збору.

Податківці нагадують, що обов’язок подання декларації про майновий стан і доходи виникає у разі отримання громадянами упродовж 2019 року доходів не від податкових агентів, від здійснення операцій з інвестиційними активами, надання майна в оренду фізичним особам, у вигляді виграшів, спадщини чи подарунків, іноземних доходів, інших доходів, які не були оподатковані протягом року за місцем виплати доходу, але не є звільненими від оподаткування.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 20 березня 2019 року вісім жителів Житомирської області задекларували доходи більше мільйона гривень.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: дохід мільйонер податкова ДПС декларування декларація  
Матеріали по темі