Події

​Житомирські патрульні за день склали 6 протоколів на водіїв за більш ніж 10 пасажирів у салоні

20 березня 2020, 17:13

Житомирські патрульні за день перевірили близько 300 транспортних засобів і на 6 водіїв склали адміністративні протоколи. Один автобус, зокрема, зупинили на трасі Київ-Чоп.

Про це 20 березня повідомили на сторінці Управління патрульної поліції Житомирської області у Facebook.

«Екіпажі патрульної поліції проводять перевірку пасажирських перевезень, інформують та попереджають водіїв про необхідність дотримання обмежень, які були введені на період карантинних заходів. Патрульні перевірили близько 300 транспортних засобів. Шість водіїв перевозили пасажирів понад дозволену кількість. За недотримання карантинних заходів інспектори склали на керманичів відповідні адміністративні матеріали, вкотре наголосили про зміни в законодавстві та відповідальність за правопорушення», – йдеться у повідомленні.


У патрульній поліції Житомир.info уточнили, що водіїв перевіряли у Житомирі та на трасах, які входять до території обслуговування патрульних.

Також на сторінці нагадують про відповідальність за порушення режиму карантину.

«Кодекс України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) доповнено статтею 44-3: «Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями, — тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 000 грн до 34 000 грн), на посадових осіб — у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 000 грн до 170 000). За порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідома могли спричинити поширення цих захворювань наступає кримінальна відповідальність передбачена статтею 325 Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 19 березня 2020 року в житомирських маршрутках, трамваях і тролейбусах мають обмежувати кількість пасажирів, яких одночасно в транспортному засобі може перебувати не більше 10 осіб. Чи дотримувалися даних обмежень водії громадського транспорту Житомира вранці 19 березня – у фоторепортажі. З 21 березня у Житомирі на період дії обмежувальних заходів скасували пільговий проїзд в громадському транспорті й сподіваються, що дозволену кількість пасажирів у салонах збільшать до 20 осіб.

Як повідомляв Житомир.info 20 березня 2020 року в ГУ Нацполіції у Житомирській області інформували, що правоохоронці контролюють дотримання карантину: склали 5 протоколів на водіїв маршруток і слідкують за дозвіллям дітей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: патрульні пасажири водії транспорт карантин коронавірус  
Матеріали по темі