Події

У Житомирській області оштрафували жінку, яка погано доглядала дітей, а її дочка цькувала однолітка в школі

23 березня 2020, 13:02

Ружинський районний суд Житомирської області оштрафував жительку району за неналежне виконання батьківських обов’язків. Жінку бачили п’яною, у будинку, де вона проживає з дітьми, брудно й холодно. Окрім того, її дочка-третьокласниця вчиняла булінг у Березянській школі.

Постанова Ружинського районного суду щодо вказаної справи про адмінправопорушення 20 березня була оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«13 лютого 2020 р. в АДРЕСА_1, було встановлено, що гр. ОСОБА_1 на неналежному рівні виконувала свої батьківські обов`язки по відношенню до своїх малолітніх дітей: ОСОБА_2, 2009 року народження, ОСОБА_3, 2011 року народження, оскільки 13.02.2020 року близько 16-ї год. ОСОБА_1 перебувала в п`яному вигляді у знайомих, а під час комісійного обстеження у будинку, де проживають діти було виявлено незадовільні умови проживання (холодно, брудно, відсутня приготовлена їжа)», – йдеться у матеріалах суду.

Зазначається, що малолітня дочка жінки упродовж кількох місяців вчиняла психологічне і фізичне насильство відносно третьокласника: обзивала його і била.

«А також в період навчального 2019/2020 років, а саме з 01.09.2019 р. По 03.02.2020 р. (…) було встановлено, що малолітня учениця 3 класу ОСОБА_4, яка є донькою ОСОБА_1, систематично вчиняє булінг (цькування) відносно малолітнього учня 3-го класу Березянської ЗОШ І-ІІ ступенів (…), 2011 року народження, а саме: вчиняла психологічне та фізичне насильство: обзивання, образи, стусани, штовхання, удари кулаками, що могло завдати шкоду психічному або фізичному здоров`ю потерпілого. Оскільки ОСОБА_4 не досягла віку з якого наступає відповідальність, однак вчинила дії, передбачені частиною першою статті ст. 173-4 КУпАП, тому ОСОБА_1 підлягає притягненню до адміністративної відповідальності за ч.3 ст. 173-4 КУпАП, оскільки є її матір`ю», – сказано у постанові.

Жінка свою вину визнала.

Отже, суд постановив, визнати матір дітей винною у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 184 КУпАП, ч. 3 ст. 173-4 КУпАП та з врахуванням положень ч.2 ст.36 КУпАП накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.

Також з жінки стягнули судовий збір в розмірі 420 грн. 40 копійок на користь держави.

Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Ружинський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

Як повідомляв Житомир.info, 10 січня 2020 року була оприлюднена постанова, відповідно до якої Брусилівський районний суд Житомирської області наклав штраф у розмірі 850 гривень на матір 7-річного хлопчика, який бив однолітків, а також, погрожуючи порізати склом, вимагав гроші.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: булінг Ружинський район Березянська школа  
Матеріали по темі