Місто

Влада Житомира збирається заборонити будівництво багатоповерхівки на Героїв Крут та розірвати договір оренди землі

28 березня 2020, 09:28

За результатами громадських слухань влада Житомира збирається заборонити будівництво двосекційного багатоквартирного житлового будинку на земельній ділянці по вул. Героїв Крут, 51.

Відповідний проєкт рішення сесії 27 березня оприлюднили на сайті міської ради.

«Управлінню державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради звернутися до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області для скасування головними інспекторами будівельного нагляду в порядку здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду у разі невідповідності містобудівних умов та обмежень містобудівному законодавству, містобудівній документації на місцевому рівні, будівельним нормам, стандартам і правилам; містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки №50/16, «Нове будівництво двосекційного багатоквартирного житлового будинку» на орендованій земельній ділянці за адресою: м. Житомир, вул. Героїв Крут 51. Управлінню державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради здійснити необхідні дії для скасування Декларації на початок будівельних робіт: замовник ПП «Новобудінвестгруп». Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради підготувати рішення щодо розірвання договору оренди землі від 07.06.2019, який укладений між Житомирською міською радою та ПП «Новобудінвестгруп», - зазначається у проєкті рішення.

Нагадаємо, ввечері 20 лютого в сесійній залі Житомирської міської ради відбулися громадські слухання щодо забудови земельної ділянки на вул. Героїв Крут, 51, де майже одноголосно рекомендували скасовувати містобудівні умови та обмеження для ПП «Новобудінвестгруп» та розірвати договір оренди землі.

Як повідомляв Житомир.info, на земельній ділянці, що на вулиці Героїв Крут, 51, планують побудувати дев’ятиповерховий житловий будинок. Забудовник, який орендує ділянку, вже розпочав будівельні роботи. Однак мешканці прилеглих приватних секторів та багатоповерхівок виступають проти будівництва. 8 липня 2019 року вони зібралися біля місця, де хочуть звести новобудову, бо переконані, що таке будівництво може зруйнувати старі будинки. Наприкінці зустрічі мешканці підписали звернення проти будівництва, з яким планували йти до мерії. 14 серпня 2019 мер Житомира створив робочу групу, яка має розібратися з будівництвом багатоповерхівки на Героїв Крут. 31 жовтня 2019 на сесію Житомирської міської ради прийшли жителі будинків по вул. Героїв Крут, які вимагали призупинити будівництво на час проведення перевірки. Тоді депутати підтримали звернення до забудовника про припинення робіт до завершення перевірки обласною ДАБІ.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада новобудова вул.Героїв Крут багатоповерхівка будівництво  
Матеріали по темі