Суспільство

​В райуправлінні соцзахисту в Житомирській області безпідставно нарахували 1,2 млн грн допомоги малозабезпеченим та переселенцям

5 квітня 2020, 12:29

Фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності управління праці та соціального захисту населення Пулинської РДА за період з 01.01.2013 по 31.10.2019, якою встановлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму понад 2 млн грн.

Про це 2 квітня повідомила пресслужба Держаудитслужби України.

«Ревізією встановлено випадки безпідставного призначення та виплат державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам на суму понад 1,2 млн грн через надання недостовірної інформації щодо володіння та наявності у власності відповідної нерухомості, земельних ділянок тощо», - йдеться у повідомленні аудиторів.

Окрім того, через неповернення управлінням до державного бюджету залишків невикористаних субсидій на послуги газопостачання бюджет недоотримав 408 тис. грн.

Ненадання окремими громадянами до органу соціального захисту достовірної інформації щодо отриманих доходів, придбання нерухомого майна та транспортних засобів призвело до зайво наданих житлових субсидій на суму майже 319 тис. грн.

Ревізія виявила й інші фінансові порушення, загальна сума яких становила понад 140 тис. грн.

«Наразі забезпечено усунення порушень на суму майже 506 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань на 5 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. Начальнику УПСЗН надіслано вимоги щодо усунення порушень законодавства. До об’єкта контролю застосовано заходи впливу у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами», - повідомили в Держаудитслужбі.

Матеріали ревізії передали до слідчого управління ГУ НП в Житомирській області, про її результати повідомили прокуратуру Житомирської області та Пулинську РДА.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2020 Держаудитслужба повідомляла про результати ревізії в Бердичівському геріатричному пансіонаті, де виявили розтрату майже 600 тис.грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пулини УПСЗН ревізія аудит Держаудитслужба  
Матеріали по темі