Суспільство

Пенсійний фонд працює дистанційно: можна отримати довідки, подати заяви і скарги

7 квітня 2020, 15:43

У Пенсійному фонді України діють онлайн-сервіси, тож у ПФУ закликають в умовах карантину максимально користуватись послугами дистанційно.

Про функціонування онлайн-сервісів 7 квітня Житомир.info повідомили у секторі сектор організаційної роботи ГУ Пенсійного Фонду України в Житомирській області.

«Залишаючись вдома, Ви можете отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до сервісних ценртів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua», – йдеться у повідомленні.

На вебпорталі електронних послуг Фонду є можливість:

  • отримати довідки із підтверджуючим QR-кодом про розмір пенсій, страховий стаж, заробітну плату й сплачені внески;
  • подати заяву на призначення пенсій за принципом “одне відвідування”, що передбачає подання документів для призначення пенсій виключно в електронному вигляді;
  • подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб (наприклад, дані паспорту, адреси проживання);
  • подати звернення (заяву, скаргу, пропозицію);
  • активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Крім того, діють і такі сервіси Пенсійного фонду України:

  • “Електронна трудова книжка” дає змогу переглянути відомості про трудову діяльність;
  • “Пенсійний калькулятор” допоможе зробити прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком.

Інфографіка ПФУ

Для полегшення доступу до електронних сервісів вебпорталу створено мобільний додаток «Пенсійний фонд». З мобільних пристроїв (смартфону чи планшету) є можливість подати документи для призначення або перерахунку пенсії, отримати доступ до електронної пенсійної справи, переглядати та отримувати відомості про сплачені страхові внески, набутий страховий стаж.

«Для доступу до вищезазначеного спектру послуг потрібно зареєструватись на вебпорталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Для цього, обравши на вебпорталі Пенсійного фонду функцію “вхід”, ви:

із запропонованого переліку акредитованих центрів сертифікації ключів, вибираєте свій;
вводите пароль свого електронного кваліфікованого підпису;
успішно користуєтесь послугами», – пояснюють у Пенсійному фонді.

Для вирішення індивідуальних питань, можна телефонувати

До контакт-центру Песійного фонду України: 0-800-503-753; (044) 281-08-70; (044) 281-08-71

На номери «гарячих» телефонних ліній головного правління ПФУ в Житомирській області:

(0412) 24 - 66 – 98; 22 – 87 – 05 (для пенсіонерів силових структур).

Як повідомляв Житомир.info, в середині березня 2020 року стало відомо, що в Житомирі більшість підприємств, що надають комунальні послуги, на період карантину закрило своїй сервісні центри. Прийматимуть показники лічильників виключно дистанційно: за телефонами кол-центрів, або ж у онлайн-режимі. Йдеться, зокрема, про КП «Житомирводоканал», АТ «Житомиробленерго», АТ «Житомиргаз», КП «Житомиртеплокомуненерго».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ПФУ Пенсійний фонд  
Матеріали по темі