Місто

​Під час поминальних днів житомирські кладовища будуть закриті та під наглядом правоохоронців

21 квітня 2020, 15:52

Зачинені входи та перекриті під'їзди до центрального міського кладовища - так у Житомирі пройдуть поминальні дні, які припадають на вихідні 25 та 26 квітня. У муніципалітеті нагадують: ще на початку квітня виконком ухвалив рішення про закриття усіх кладовищ в місті для того, щоб уникнути масових скупчень людей.

«Було прийнято рішення щодо закриття наших восьми кладовищ в місті Житомирі - 18, 19, 20 квітня та 23, 25 і 26 квітня. Цим рішенням рекомендувалось всім фізичним та юридичним особам з 6 квітня по 7 травня відвідати та провести прибирання кладовищ власними силами в дні, крім тих, які я назвав. Рішення діє і діє правильно. 18, 19 і 20 квітня показали, що в нас свідомі громадяни, житомирянам велике дякую за те, що вони свідомо залишились вдома. Скупчень людей не було. Я вважаю, що це рішення працюватиме й надалі, а наші житомиряни з розумінням до нього поставляться. Крім цього, рішенням заборонено при відвідуванні кладовищ у звичайні дні вживання їжі, вживання алкоголю. Тому 23, 25 та 26 квітня в такому ж режимі, як і до цього, буде перекрито Західне шосе, буде стояти патрульна поліція з 7-ї ранку до 19 вечора, пропуск машин буде заборонений і кладовища на ці дні будуть закриті», - розповідає заступник Житомирського міського голови Сергій Кондратюк.


За виконанням рішення слідкуватимуть правоохоронці: під'їзди до кладовища перекриють з боку вулиці Соснової, а також з боку Чуднівського шосе. Поблизу самого кладовища працюватимуть представники муніципальної інспекції, а також правоохоронці.

«І районна поліція, і патрульна поліція міста Житомира відпрацювали свою роботу по перекриттю Західного шосе, відпрацювали свою роботу з безпосереднього патрулювання кладовищ на місцях. Жодних ексцесів не було. На сьогодні порушення умов карантину - це штраф 17 тисяч гривень. Тому я нікому не раджу порушувати карантин. І муніципальна інспекція, і патрульна служба обов'язково буде проводити роз'яснювальну роботу з мешканцями, які будуть порушувати рішення виконавчого комітету та постанову Кабінету міністрів України», - каже заступник мера.

Як повідомляв Житомир.info, 2 квітня 2020 року міськвиконком ухвалив обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин Великдень поминки поминальний тиждень кладовище могила  
Матеріали по темі