Події

На Донеччині суд обрав покарання ще одній інформаторці бойовиків, яку затримали контррозвідники житомирського УСБУ

23 квітня 2020, 15:20

За матеріалами управління СБ України в Житомирській області засудили другу учасницю інформаторської мережі бойовиків «ДНР», яка діяла у Лиманському районі на Донеччині.

Інформацію про це 23 квітня у Facebook опублікувала співробітниця пресгрупи УСБ України в Житомирській області Ірина Мартинюк.

«Слідчі УСБУ зібрали достатню доказову базу, яка підтверджує, що мешканка Лимана розпочала агентурне співробітництво із представником диверсійно-розвідувального підрозділу «ДНР» добровільно. Перед початком роботи в інтересах ворога «куратор» провів жінці детальний інструктаж – їй було відпрацьовано відповідне завдання, узгоджено способи зв’язку і умовний «сленг» для передачі потрібних терористам даних», – інформують в СБУ.

Співробітники спецслужби встановили, що спільниця бойовиків збирала і повідомляла відомості про дислокацію, чисельність, види, озброєння та маршрути пересування сил і засобів Збройних Сил України, перш за все – залізничним сполученням. Передані розвідувальні дані використовувалися російськими найманцями для планування військових дій та диверсій в нашому тилу.

У січні в межах відкритого кримінального провадження слідчі та контррозвідники УСБУ затримали спільницю бойовиків у Лимані. Під час санкціонованих обшуків було вилучено доказові матеріали, що підтверджують агентурну діяльність затриманої на користь НЗФ терористичної організації «ДНР».

Судова колегія Краснолиманського міського суду Донецької області визнала фігурантку справи винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) Кримінального кодексу України. Із огляду на визнання вини, жінці призначено покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

Нагадаємо, 16 квітня пресгрупа УСБ України в Житомирській області інформувала, що судова колегія Краснолиманського міського суду Донецької області визнала винною першу з учасниць інформаторської мережі терористичної організації «ДНР», яка «зливала» терористам інформацію про Збройні сили України. Їй призначили покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком три роки.

Як повідомляв Житомир.info, 24 січня 2020 року в управлінні Службі безпеки України в Житомирській області повідомили, що контррозвідники припинили діяльність інформаторської мережі незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР», яка діяла у Лиманському районі на Донеччині. Йшлося про затримання двох інформаторок.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: СБУ тероризм ДНР Донецька область  
Матеріали по темі