Місто

​Житомиряни можуть стати опікунами для безпритульних собак та допомогти знайти їм родину

28 квітня 2020, 15:31

Стати опікуном для безпритульних песиків й допомогти знайти для них сім'ю - такий флешмоб запустили у Центрі захисту тварин у Житомирі. Для цього потрібно розмістити фото чотирилапого друга в одній із соціальних мереж, аби привернути увагу якомога більше людей. І, можливо, завдяки вашій рекламі у тварини з'явиться господар.

«Людина бере під опіку тварину і в такому випадку має забезпечити інформаційну підтримку. Це розміщення в соціальних мережах, реклама тварини серед знайомих. Якщо говорити про більш конкретну допомогу, фінансову, наприклад забезпечення кормом - це вже на розсуд опікуна. Можна приїжджати на вихідні дні або в будь-який день, звичайно за попередньої домовленості, адже ми працюємо в умовах карантину», - каже заступниця директорки КП «Центр захисту тварин» Ольга Стельмахова.


Працівники центру кажуть: подібна практика діє кілька років, коли через певні обставини людина не може взяти додому тварину і приїжджає до неї, щоб погратися, вигуляти чи привезти смаколики.

«Є дві школярки, які вже два роки опікуються однією з собак, яка в нас проживає. Є ще також декілька сімей, які проживають у квартирах і не зовсім готові, щоб взяти тварину. Вони привозять дітей, щоб ті зрозуміли, що тварина це відповідальність, це не те, що просто взяти додому, щоб вона просто жила, а будь-яка тварина потребує уваги», - розповідає Ольга Стельмахова.

Рижик - один із 26 собак, які перебувають у Центрі захисту тварин. Він активний, знає кілька команд і може стати хорошим другом.

«Коли він потрапив до нас, ми зрозуміли, що цього песика не варто повертати на вулицю. Він має всі шанси знайти свою родину за рахунок своєї харизми, тим більше він молодий, йому більше року», - говорить заступниця директорки КП «Центр захисту тварин».

До такого флешмобу приєдналися чотири людини, серед них і міський голова.

Нагадаємо, житомирські волонтери закликають підгодовувати безпритульних тварин, які під час карантину залишилися без їжі. А місцеві лікарі пояснили, чи може COVID-19 передаватися через тварин.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ЦЗТ опікун безпритульні собаки  
Матеріали по темі