Влада

​У МОН назвали дати дистанційного завершення навчального року, від останніх дзвоників та випускних рекомендують утриматись

5 травня 2020, 10:30

Уряд продовжив карантину до 22 травня 2020 року. Послаблення карантинних обмежень, яке заплановане з 12 травня, не стосується закладів освіти. Навчальний рік у школах завершиться дистанційно.

Про це 4 травня повідомив Урядовий портал.

«Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання та готуються до завершення навчального року», – пояснила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Календар навчання виглядатиме так:

  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

«Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1-8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020-2021 навчального року.

Попередньо МОН повідомляло, що цьогоріч державна підсумкова атестація для учнів 4-х та 9-х класів скасована», – йдеться у повідомленні.

Для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019/2020 навчальному році МОН рекомендує утриматися від проведення масових заходів, зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

Як повідомляв Житомир.info, 26 березня у Міністерстві освіти і науки представили два сценарії розвитку подій під час карантину і розповіли, скільки триватиме навчальний рік. 30 березня у Міністерстві освіти назвали дати проведення ЗНО.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: карантин школи навчання МОН випускні  
Матеріали по темі