Колишня начальниця обласного управління культури та туризму Тетяна Парфентієва звернулася до суду з позовом до Житомирської облдержадміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження голови Житомирської ОДА від 27.01.2020 року № 11-к, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Ухвалою Житомирського окружного адміністративного суду від 2 березня 2020 року позовну заяву залишено без руху.
«Відповідно до вимог п. 2 ч. 5 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві, окрім іншого, зазначаються відомі номери засобів зв`язку, офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти сторін. Всупереч зазначеним вимогам Позивач не зазначила власні номери засобів зв`язку, офіційну електронну адресу або адресу електронної пошти. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 161 Кодексу адміністративного судочинства України Позивач зобов`язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги. Всупереч вказаним вимогам Позивачем не додано до позовної заяви оскаржуваного розпорядження голови Житомирської ОДА від 27.01.2020 року № 11-к», - обґрунтував суд свою відмову.
Позивачка зазначені недоліки усунула і ухвалою від 13 березня адмінсуд прийняв позовну заяву до розгляду та відкрив провадження в адміністративній справі.
Чергове засідання у справі призначене на 28 травня 2020 року.
Нагадаємо, після звільнення Тетяна Парфентієва стала на облік у центрі зайнятості. Зарплата начальниці управління культури та туризму ОДА за 2019 рік становила 500 тис. 704 грн, з 1 по 27 січня поточного року вона отримала 3 тис. 305 грн зарплати та 25 тис. 057 грн виплат від фонду соціального страхування за перебування на лікарняному.
Як повідомляв Житомир.info, Тетяна Парфентієва з жовтня 2017 року керувала управлінням культури і туризму Житомирської ОДА. Розпорядженням від 26 вересня 2019 року голова ОДА Віталій Бунечко це управління ліквідував й створив департамент культури, молоді та спорту, який об’єднує управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту й управління культури та туризму. В листопаді 2019 року управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області інформувало керівництво області про результати перевірки 3,5 роки роботи управління культури Житомирської ОДА: виявлені неефективні управлінські дії, які призвели до зайвих витрат коштів обласного бюджету в сумі 1 млн 915 тис. грн та неефективного використання комунального майна на суму 2 млн 512,5 тис. грн. Наприкінці 2019 року Тетяна Парфентієва подала документи на конкурс на посаду директора комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей», але комісія визнала невідповідність поданих документів кваліфікаційним вимогам.