Події

​Екологи вимагають у мисливського клубу з Житомирської області відшкодувати 466 тис. грн збитків за незаконно добуту дичину

21 May 2020, 14:32

За незаконне добування об’єктів тваринного світу Народицькій районної організації «Мисливсько-рибальський клуб «Полісся» екологи виставили претензії про відшкодування нарахованих збитків в сумі 466 тис. грн.

Про це 21 травня повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу на своїй сторінці у соцмережі.

«В жовтні 2019 року державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства на території мисливських угідь Громадської організації «Народицької районної організації «Мисливсько-рибальський клуб «Полісся» (далі ГО «НРО «МРК «Полісся»), яка знаходиться в Народицькому районі Житомирської області. За результатами перевірки було встановлено, що у вищезазначеній організації відсутня погоджена в установленому порядку пропускна спроможність на добування хутрових мисливських тварин та пернатої дичини протягом двох мисливських сезонів, а саме 2017-2018 та 2018-2019 років», - йдеться у повідомленні.

За результатами перевірки ГО «НРО «МРК» «Полісся» було надано припис, яким зобов’язано керівника громадської організації надати погоджені в установленому порядку пропускні спроможності з метою підтвердження правомірності добування мисливських тварин та пернатої дичини, які відносяться до державного мисливського фонду, що наданий у користування. Керівництво організації на зв’язок не виходило, тобто здійснити перевірку виконання припису не було можливості, також ними не надано дозвільних документів на право добування мисливських тварин хутрових та пернатої дичини.

Тож Держекоінспекція Поліського округу 19 травня 2020 року Громадській організації «Народицької районної організації «Мисливсько-рибальський клуб «Полісся» виставила претензії для відшкодування державі збитків в сумі 466 тис. грн.

На початку сезону полювання у листопаді 2019 екологи нагадували, що звірина належить народу, а також попереджали про зимові рейди в лісах Житомирської області.

Як повідомляв Житомир.info, з 26 жовтня 2019 року в Житомирській області відкрився сезон облавного та колективного полювання на диких копитних тварин – козулю європейську, кабана дикого, оленів європейського та плямистого, а з 9 листопада — на зайця-русака, лисицю червону, вовка та єнотовидного собаку.

За що штрафували мисливців у Житомирській області у перші дні нового сезону, читайте тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДЕІ мисливець полювання. дичина еколог збиток  
Матеріали по темі