Місто

​У Житомирі розпочали ремонт Чуднівської та Леха Качинського: за півтора місяці мають перекласти майже 6 км асфальту

22 травня 2020, 13:29

22 травня поблизу гідропарку ПП «Автомагістраль» розпочало поточний ремонт вулиці Чуднівської в бік центру міста. За словами заступника мера Житомира Олександра Шевчука, «Автомагістраль» має відремонтувати дорогу на вулицях Чуднівській та Леха Качинського аж до майдану Соборного.

«Зараз розпочинаються роботи по поточному ремонту вулиці Чуднівської. Замовник робіт - комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів». Виконавець згідно з тендером - ПП «Автомагістраль». Загальний об’єм по вулиці Чуднівській і Леха Качинського плануємо відремонтувати 68 000 квадратних метрів. Протяжність вулиці - 5,8 км. Ми говоримо зараз про поточний ремонт. Це роботи некапітального характеру, тому знімається верхній шар дорожнього покриття, який був пошкоджений. Тут використовується модифікований асфальт - бітум з присадками. Тому я думаю, це буде гарний показник і дорога буде гарно лежати», - розповідає заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.


За графіком, ремонт триватиме впродовж півтора місяця.

«Приблизна вартість одного квадратного метра 400-470 гривень. Все залежатиме від результату робіт. Роботи будуть виконуватись місяць-півтора. Чотири робочих тижні, якщо дозволяють погодні умови», - каже Олександр Шевчук.

Нагадаємо, впродовж 2020 року в Житомирі планують провести поточний ремонт доріг одразу на кількох центральних вулицях.

Як повідомляв Житомир.info, влітку 2019 року ПП «Автомагістраль» виграло тендер на капітальний ремонт вулиці Велика Бердичівська (від бульвару Старого до вулиці Довженка) в місті Житомирі за 23 млн 106 тис. 526 грн. Але ремонтні роботи відклали на 2020 рік.

27 березня 2020 співробітники ПП «Автомагістраль» продовжили капітальний ремонт вулиці Великої Бердичівської на ділянці від Старого бульвару до вулиці Довженка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ремонт асфальт дорога Автомагістраль Чуднівська Леха Качинського  
Матеріали по темі