Здоров'я

У лікарнях Житомирської області перебуває 39 пацієнтів з COVID-19, двоє пенсіонерів підключені до апаратів ШВЛ

29 травня 2020, 10:19

На стаціонарному лікуванні у медичних закладах Житомирської області перебуває 39 пацієнтів з коронавірусною хворобою, двоє з них – у важкому стані.

Про це 29 травня під час онлайн-брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Микола Суслик.

«На сьогоднішній день на стаціонарному лікуванні у нас перебуває 39 пацієнтів, серед них 6 – у відділенні інтенсивної терапії, які потребують відповідного консервативного лікування та уваги. Двоє пацієнтів знаходяться на штучній вентиляції легень, один із пацієнтів із позитивною динамікою і періодично вже переводиться на спонтанне дихання. Інший пацієнт, на жаль, важкий і знаходиться на постійній вентиляції легень», – повідав Микола Суслик.

Він уточнив, що хворі, стан яких важкий, перебувають у любарській та житомирській лікарнях.

«Один важкий пацієнт у нас у Любарській центральній районній лікарні, вік його 69 років. І пацієнтка, теж віку 69 років, – у житомирській міській лікарні № 1. Вона має супутню патологію і перенесла уже два інсульти», – зазначив начальник УОЗ.

Микола Суслик також поінформував, що серед загальної кількості хворих – 41 дитина, на стаціонарному лікуванні перебуває троє дітей, важких серед них немає.

Заступниця голови ОДА Наталія Остапченко, інформуючи про загальну ситуацію з поширеністю COVID-19, запевнила, що у Житомирському обласному лабораторному центрі нині немає черг на дослідження матеріалів з підозрою.

«У Житомирській області сьогодні 693 хворих. Померло всього осіб – 14, за добу надійшло повідомлень про підозру – 24, а за наростаючим підсумком з моменту останнього брифінгу (від 25 травня) – 781. До речі, хочу повідомити всім і заспокоїти, що лабораторний центр працює в абсолютно стабільному режимі, черг на перевірку матеріалів, які надійшли про підозру, взагалі немає. Всього з наростаючим підсумком за весь період перевірено 1780 підозр. Також хочу повідомити, що найбільшими осередками у нас залишаються Коростень і місто Житомир», – розповіла Наталія Остапченко.

Нагадаємо, станом на ранок 28 травня в Житомирській області було виявлено 673 випадки COVID-19, з них 13 – підтверджені за останню добу. За весь період одужали 382 жителі області, померли 14 людей.

Динаміку поширення коронавірусу в Житомирській області дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, станом на 9:00 год. 29 травня 2020 року в Україні лабораторно підтверджено 22811 випадків COVID-19, з них 429 - виявлені упродовж останньої доби За весь період одужали 8934 людини, померли 679 пацієнтів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: коронавірус COVID-19 Остапченко Суслук  
Матеріали по темі