Суспільство

​Grand City Dombrovskiy – життя продовжується…

2 червня 2020, 11:44

В недалекому майбутньому, а саме наприкінці 2025 року, в м. Житомирі з’явиться новий мікрорайон з власною інфраструктурою.

Grand City Dombrovskiy - масштабний житловий квартал, це проєкт «міста в місті» з вдалим розташуванням, закритою територією та гідним житловим фондом. Під будівництво «GrandCityDombrovskiy» виділено 5,2 га території, на якій виросте 15 секцій з житловими та комерційними приміщеннями.

10 березня 2019 року - саме з цієї дати почалися продажі в «Grand City Dombrovskiy». За рік повністю збудовано конструктив трьох секцій по 10 поверхів та загальною кількістю житлового фонду - 180 квартир. Розпочато будівництво четвертої та п’ятої секцій. Компанія забудовника відзначається динамічними темпами будівництва, дотримуючись принципу «поверх в тиждень», а також має історію успіху в м. Житомирі з ЖК «Полісся» і ЖК «Перлини Корбутівки», які повністю збудовані та здані в експлуатацію.


Мешканцям комплексу«GrandCityDombrovskiy», які придбали квартири в перших секціях, не доведеться чекати завершення всього будівництва. Наступні секції будуть зводитися автономно. Здача першої черги запланована на кінець II кварталу 2020 року з благоустроєм прилеглої території. Це означає, що мешканці першої секції вже зовсім скоро зможуть отримати ключі від своїх осель.

Недарма кажуть: «готуй сані влітку ...», а отже, саме зараз час знайомитись з ЖК «GrandCityDombrovskiy» та купувати житло за дуже привабливими цінами та з достатнім вибором житла. Площі в «GrandCityDombrovskiy» варіюються в діапазоні від 40 до 76 кв. м. з різними варіантами планувань.

Нагадуємо! Згідно з концепцією комплексу, передбачається забудова квартального типу.А це означає, що все необхідне для вирішення повсякденних справ і організації веселого дозвілля буде поруч. «GrandCityDombrovskiy» - окремий квартал з футбольним полем, тенісним кортом, спортивними і дитячими майданчиками, великою кількістю паркомісць, зон для відпочинку, приватним дитячим садочком та цілодобовою охороною території.

Нерухомість в ЖК «Grand City Dombrovskiy» стане вдалим капіталовкладенням. Карантин закінчиться, а життя продовжується! Поспішайте придбати житло у надійного забудовника по вигідній ціні!

Адреса центру продажу: вул. Домбровського, 3, парковка ТЦ «Дастор», телефонуйте за номером (097) 330 2040 або заходьте на сайт https://grandcity.zt.ua/

«Grand City Dombrovskiy» – місце, де хочеться жити.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Grand City Dombrovskiy новобудова квартира житло  
Матеріали по темі