Суспільство

З початку року закордонні паспорти оформили 17 тисяч жителів Житомирської області

12 червня 2020, 12:47

З 11 червня 2017 року, коли Європейський Союз запровадив безвізовий режим для громадян України, в управлінні ДМС України в Житомирській області та її територіальних підрозділах понад 270 тисяч громадян оформили закордонні паспорти і стали власниками біометричних документів.

Про це 12 червня Житомир.info повідомили в управлінні Державної міграційної служби України в Житомирській області

«У Житомирі такий паспорт оформили більше 91 тисячі громадян, лише у чотирьох містах обласного підпорядкування біометричні документи для виїзду за кордон оформили майже 68 тисяч жителів, зокрема: у Бердичеві – майже 20,5 тисяч, у Коростені – 15 тис. 569, Новоград-Волинському – 23 тис. 278 та Малині 8 тис. 584. Інші оформили у територіальних підрозділах міграційної служби області», – йдеться у повідомленні.

Лише з початку поточного року, незважаючи на карантин, в УДМС оформили паспорти громадян України для виїзду за кордон майже 17 тисяч жителів області. Окрім того, в Україні продовжують активно оформлювати паспорти громадянина України у вигляді ID-картки.

В УДМС нагадують, що оформлення таких паспортів розпочалося із 2016 року. Лише за період дії «безвізу» такою послугою у підрозділах міграційної служби Житомирщини скористалися понад 130 тисяч громадян.

«Перевагами такого паспорта є те, що це повноцінний і самодостатній документ, який посвідчує особу і підтверджує громадянство без подання будь-яких додаткових документів, оформлюється 10 або 20 робочих днів. Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність від підроблення. ID-картка містить електронний безконтактний чіп, який неможливо змінити або скопіювати. Підтверджувати місце реєстрації ID-картка не повинна», – зазначають у міграційній службі.

Нагадаємо, з 1 липня 2019 року оформлення біометричного паспорта стало дорожчим: нетерміновий коштує 682 грн.

Як повідомляв Житомир.info, жителі Житомирської області протягом 2018 року оформили понад 107 тис. біометричних паспортів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: паспорт міграційна служба закордонний паспорт ДМС  
Матеріали по темі