Суспільство

Житомирський агротехнічний коледж: ми знаємо, чим вас зацікавити та здивувати

26 червня 2020, 11:25

Навчальних закладів чимало, на якому ж зупинити свій вибір? Обирай без вагань наш мальовничий куточок мікрорайону Крошня(колишній маєток графа Аршиневського) - Житомирський агротехнічний коледж. Саме він є центром освіти, науки та культури в регіоні, входить до першої п’ятірки найкращих вищих навчальних закладів України аграрного профілю, із вагомими здобутками, стрімко наближається до свого 100-річного ювілею.

Тут готують агрономів, фермерів, інженерів, програмістів, економістів, працівниківелектроенергетики, водо-газопостачання, лісового господарства. Ти можеш здобути як робітничу спеціальність, так і освітньо-професійний ступінь молодшого фахового бакалавра та бакалавра. Проходити виробничу практику на провідних підприємствах України, стажуватися за кордоном.

Наш навчальний заклад, де зазвичай вирує життя близько 2 тисяч студентів, має свою біографію, свої традиції, свою особливу ауру. Впродовж багатьох років залучає у свої пенати лише талановиту молодь, якій ми допомагаємо стати успішними та затребуваними у цьому житті.

У коледжі активно діє студентське самоврядування, є різні спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, проводяться різноманітні конкурси та олімпіади. На території навчального закладу функціонує своя їдальня та кафетерій (обід коштує 25-30 грн.), діти 100% забезпечені гуртожитком.

Житомирський агротехнічний коледж із задоволенням прийме тебе у свою команду, своє дружне родинне середовище, зрозуміє тебе, підтримає і дасть можливість успішно навчатися, постійно прагнути до своїх мрій. А ще - проявляти свої здібності, доводити свою досконалість, зацікавленість в обраній професії, весело і з користю проводити кожний день. У нас щороку розкриваються сотні талантів і сповна реалізовуються потенційні можливості наших студентів. Тож будь певен - у тебе все вийде.

Ми працюємо для кожного з вас, сповідуємо головні принципи та цінності студентства, дбаємо, щоб вам у нас було зручно і комфортно. Щоб тут панувала атмосфера взаєморозуміння і поваги, щоб ви отримували міцні знання, цікаві захоплення і море радості. Нехай ця простора, ошатна будівля стане для вас рідним домом, а кожен з вас буде щасливий і задоволений, що обрав наш коледж, вподобав необхідність спеціальностей, яких тут навчають.

Дорогі друзі, бажаємо вам зробити свій правильний вибір. Аби ви змогли досягти успіху, легкого злету, впевненості в собі і задоволення від обраної професії. Бо те, до чого прагне сучасна молодь – сповна можна реалізувати у нас. Двері Житомирського агротехнічного коледжу відчинені, ми чекаємо на вас!

Подача документів: на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) - з 30 червня до 13 липня. На базі 11 класів: з 13 по 22 серпня.

Наша адреса: м. Житомир, вул.. Покровська (Щорса), 96.

Приймальна комісія:

Тел. 068-376-21-55; 063-752-13-19; (0412) 26-24-06

М.М.Тимошенко, директор коледжу,
доктор економічних наук

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі