Влада

​Виконком заслухає звіти про виконання фінпланів ТТУ та «Житомиртранспорту»

30 червня 2020, 10:20

1 липня о 9.00 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради, на якому планують розглянути понад 30 питань порядку денного.

Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

На засіданні виконкому планують затвердити звіти про виконання показників фінансових планів КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» та КП «Житомиртранспорт» за 2019 рік, розглянути питання про передачу проєктно-кошторисної документації, матеріальних цінностей, а також про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та ресторанів у нічний час.

З повним переліком питань порядку денного засідання виконкому можна ознайомитись тут.

Засідання міськвиконкому відбудеться у закритому режимі, проводитиметься відеотрансляція.

«У зв'язку з обмежувальними заходами щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади - засідання виконавчого комітету буде проходити у закритому режимі», - йдеться у повідомленні пресслужби міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, виконавчий комітет Житомирської міської ради 25 червня на позачерговому засіданні дозволив кафе та ресторанам обслуговувати відвідувачів не лише на літніх майданчиках, а й в приміщеннях.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком порядок денний  
Матеріали по темі