Що для Вас найважливіше в житті? Для більшості людей це сім'я. На жаль, часто можна спостерігати картину, як це найважливіше в житті руйнується і тоді для врегулювання суперечок по майну необхідно кілька адвокатів. Але ж набагато простіше розійтися мирним шляхом і залишитися в хороших стосунках, ніж ділити майно скандалами і сварками.
Що входить в обов'язки сімейного адвоката?
Адвокат по сімейних справах має величезний спектр послуг, а не тільки розлучення. Часто сімейні пари, потребують в мирному вирішенні сімейних конфліктів, адже нікому не хочеться втрачати житлову площу в столиці.
Чим все ж таки займаються сімейні адвокати?
- Розлучення в Києві.
- Стягнення аліментів.
- Розділ спільно нажитого майна.
- Встановлення опікунства.
- Зміна розміру аліментів.
- Притягнення до кримінальної відповідальності за невиплату аліментів.
- Розгляду і складання шлюбного договору.
Не завжди все буває легко і просто під час розірвання шлюбу. Часто трапляються ситуації, коли один з партнерів проти розлучення або в шлюбі залишаються неповнолітні діти. У таких випадках завжди простіше звернутися до адвоката, щоб грамотно відстоювати свої інтереси в суді.
Як відбувається процес розірвання шлюбу?
Для того щоб розірвати шлюб достатньо бажання одного з подружжя. У разі незгоди іншого - брак теж можна розірвати, але тільки через більшу кількість часу. У цьому, як і в будь-якому іншому правилі є винятки. Чоловік не може подавати документи з проханням про розлучення в момент вагітності дружини і перший рік після народження дитини. Навіть якщо дитина народилася мертвою. У цей період розлучитися можна тільки за бажанням подружжя.
Як виглядає ідеальний розлучення? Подружжя приходять в ЗАГС, пишуть заяву і через місяць їм видається офіційний документ про те, що шлюб не дійсний.
Звичайно, найчастіше буває по-іншому. Так само, якщо в шлюбі є неповнолітні діти, тоді розлучення проводиться через суд. Юрист допоможе Вам правильно зібрати необхідний пакет документів, грамотно оформити заяву і буде відстоювати Ваші інтереси в суді в разі потреби.
Навіть при згоді обох сторін необхідно укласти договір про виховання дитини, в якому буде вказано:
- Регулярні грошові виплати.
- Спілкування з батьками.
- Місце проживання дитини.