Політика

​Політична партія «Пропозиція» - партія професійних людей, які відстоюють інтереси місцевих громад

4 липня 2020, 19:32

Відстоювати права місцевого самоврядування та сприяти його розвитку та зміцненню - про такі основні завдання говорили на з'їзді політичної партії «Пропозиція», який відбувся у Києві. До команди політичної партії приєднались вже близько 20 міських голів, серед яких і Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. Мер Житомира каже, ідея об'єднатись із іншими представниками місцевої влади - доволі неочікуване рішення. Але, разом із тим, Сергій Сухомлин переконаний: партія буде успішною, бо не залежить від лідера. Нову політичну партію, швидше, об'єднують ідеї.

«В Україні немає фактично партій, які б будувались «знизу догори». Зазвичай всі партії будуються «зверху - вниз» і здебільшого всі партії - лідерського типу. Кожному меру можна було піти на вибори зі своєю політичною силою. І в нас в Житомирі була зареєстрована партія із назвою «Партія твого міста» і навіть була підготовлена рекламна кампанія. Але ми розуміли, що місцеві вибори - це тільки місцеві вибори. І в Україні є проблема в тому, що влада іноді не розуміє, що місцеве самоврядування - це окрема гілка влади, яка прописана, до речі, в Конституції. І тільки співробітництво разом державної влади і місцевого самоврядування може зробити Україну успішною», - каже мер Житомира Сергій Сухомлин.


Політична партія «Пропозиція» - це команда професійних людей, які щодня вирішують проблеми, котрі виникають в громадах, вважає мер Дніпра Борис Філатов. Втім, дуже часто місцеві лідери стикаються із небажанням співпрацювати з боку центральних органів влади.

«Ми хочемо зводити мости. Як в прямому, так і в переносному сенсі. Але у відповідь, нам всім пред'являють ультиматуми і присилають додому спецслужби. Якщо ми хочемо жити не в такій країні, а в іншій країні, то ми повинні будувати цю країну знизу, а не зверху. Ми повинні починати з себе, ми повинні починати з кожного міста, селища, ОТГ, селищної громади. Ми повинні чути, говорити і буквально дихати з нашими людьми одним повітрям. І всі присутні тут - ми це робимо», - вважає міський голова Дніпра Борис Філатов.

Діяти на вимогу і в інтересах громади - саме такими принципами і керуватиметься політична партія «Пропозиція».

«Ми сьогодні говоримо про те, що лідерами партії місцевого самоврядування мають бути міські голови. Ми не маємо отримувати вказівки з Києва, як голосувати за ті чи інші питання. Ми маємо спілкуватись із громадою, отримувати від них якісь маркери і далі приймати ті, чи інші рішення, які будуть йти на користь громади. Тільки так», - переконаний депутат Житомирської міської ради Юрій Мойсеєв.

Вже зовсім скоро у політичній партії «Пропозиція» обіцяють представити свою програму та команди в кожному місті і в Житомирі зокрема.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Пропозиція мер партія  
Матеріали по темі