Місто

​У Житомирі мистецьким школам хочуть дозволити денне перебування дітей з організацією відпочинку

14 липня 2020, 12:33

У Житомирі розробили положення про культурно-мистецький відпочинок з денним перебуванням дітей при мистецьких школах. Дане положення планують затвердити на черговому засіданні виконавчого комітету.

Про це 14 липня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«На черговому засіданні виконавчого комітету Житомирської міської ради планують затвердити Положення про культурно-мистецький відпочинок з денним перебуванням при мистецьких школах (школах естетичного виховання) Житомирської міської ради. На відпочинок прийматимуть дітей шкільного віку 7-15 років за заявою батьків або осіб, які їх замінюють, за наявності довідки про стан здоров'я і відсутність протипоказань до занять у навчальному закладі (оригінал), при наявності ксерокопії свідоцтва про народження, ксерокопії паспорта одного з батьків», - йдеться у повідомленні.

Текст розробленого положення міститься у додатку до відповідного проєкту рішення виконкому, оприлюдненому на сайті мерії. Зокрема, у ньому передбачені усови визначення вартості платних послуг.

«Мистецькі школи (школи естетичного виховання) самостійно визначають вартість платної послуги, виходячи з розрахунку витрат, пов’язаних з її наданням та розраховується на весь строк її надання та у повному обсязі.

Складовими вартості послуги є:

  • витрати на оплату праці працівників, які безпосередньо надають послуги;
  • нарахування на оплату праці відповідно до законодавства;
  • безпосередні витрати на оплату послуг інших організацій або сторонніх осіб-підприємців, товари чи послуги яких використовуються при наданні платних послуг (матеріальні витрати та інші операційні витрати);
  • придбання матеріалів, канцелярських товарів, бланків та іншої документації, що використовується при наданні послуги;
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв тощо.

Вартість платної послуги затверджується керівником закладу згідно з економічно обґрунтованого розрахунку», - йдеться у положенні.

Нагадаємо, на виконкомі 20 травня 2020 розглядали питання про оздоровлення та відпочинок дітей, під час якого вирішили не відкривати пришкільні денні табори. Щодо табору «Супутник», то його відкриття планувалося після завершення карантину, втім 7 липня на засіданні координаційної ради вирішили, що відкривати житомирський табір «Супутник» наприкінці літнього сезону вже недоцільно.

Як повідомляв Житомир.info, на оздоровлення дітей у 2020 році в бюджеті Житомира було передбачено 6,5 мільйонів гривень, з них на табір «Супутник» – 4 млн грн, де планували оздоровити 1125 дітей.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: денний табір відпочинок мистецька школа  
Матеріали по темі