Влада

​Служба автодоріг збирається відремонтувати 6 км траси на в’їзді в Житомир і готова заплатити підряднику понад 200 млн грн

16 липня 2020, 14:32

Служба автомобільних доріг у Житомирській області планує провести капітальний ремонт дороги М-06 (Київ-Чоп), а саме під’їзд до Житомира з боку Львова (ділянка км 0+187 – км 6+175).

Про це йдеться в оголошенні про проведення відповідного тендера, оприлюдненому 15 липня на ресурсі ProZorro. Предметом закупівлі є капітальний ремонт 6 км автомобільної дороги на під’їзді до Житомира, влаштування примикань з перехідно-швидкісними смугами, відігнаних лівоповоротних з’їздів та зовнішнього освітлення. Роботи розраховують завершити до кінця наступного, 2021 року.

Очікувана вартість закупівлі становить 222 млн 396,2 тис. грн.

Документи на участь у тендері приймаються до 17 серпня 2020, початок аукціону запланований на 22 вересня.

Як повідомляв Житомир.info, 14 травня 2020 року керівник Укравтодору Олександр Кубраков відвідав ділянку автомобільної дороги М-06 поблизу Житомира, де китайська компанія Sinohydro Corporation Limited виконує роботи з реконструкції північного обходу Житомира. Він висловив своє незадоволення темпами виконання і попередив китайських підрядників про штрафні санкції.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД дорога Київ-Чоп капремонт тендер  
Матеріали по темі